پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   72449  | تاریخ خبر : 1396/04/27  | ساعت : 09:36

رییس دفتر شورای نگهبان در آذربایجان شرقی:

تشکل انقلابی برای ترویج گفتمان انقلاب اسلامی وارد میدان شوند


نصر: رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در آذربایجان شرقی گفت: تشکل ها و جریان های انقلابی که دغدغه حفظ اصول انقلاب را دارند، باید برای ترویج و گسترش گفتمان انقلاب اسلامی وارد میدان شوند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، صمد عزیزی روز دوشنبه در مراسم اختتامیه طرح ولایت دانشجوئی آذربایجان شرقی، با بیان اینکه دانشجوی بسیجی باید گفتمان انقلاب را غالب دیگر گفتمان ها بداند، افزود: برای غالب شدن گفتمان انقلاب باید هرتشکلی که خود را وامدار انقلاب می داند وارد میدان شود و بسیجی وظیفه اش در این میان سنگین تر است.
وی اظهار کرد: امروز با گذشت 38 سال از انقلاب اسلامی هنوز شهدا بر قلب ها رهبری می کنند، چون از خود و خاکریز نفسشان گذشتند، اگر من و شما از خاکریز خودمان نتوانیم عبور کنیم بعید است در دانشگاه بتوانیم خاکریزی را فتح کنیم.

عزیزی ادامه داد: طی سال های پس از انقلاب اسلامی هرجا اتکال به خدا کرده ایم و دنبال نام و عنوان نبودیم و خالصانه برای خدا کاری کردیم، تاثیر کار خیلی بالا بود اما هرجا در کارها منیت و نفسانیت بود و یا به جای اتکال به خدا و امدادهای غیبی، اتکال به پول و امکانات بوده است، شکست خورده ایم.

وی با بیان اینکه گفتمان انقلاب اسلامی هم وجهه علمی دارد هم سیاسی و هم معنوی، گفت: یکی از ارکان گفتمان انقلاب اسلامی، پیشرو بودن در امور و دانش روز است و باید توجه داشت که انقلاب ذاتا' پیش رونده و پیش برنده است.

طرح ولایت دانشجوئی با هدف بصیرت افزائی و توجه به تقویت معنویت و گفتمان انقلاب اسلامی به مدت سه روز در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است