پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   72419  | تاریخ خبر : 1396/04/26  | ساعت : 13:22

دبیری مطرح کرد؛

تلاش می کنیم با جلب رضایت بیماران، اعتماد عمومی به جامعه پزشکی را تقویت کنیم


نصر: عضو ائتلاف "چتر سفید" انتخابات نظام پزشکی آذربایجان شرقی گفت: با برنامه ریزی دقیق آمده ایم و می خواهیم سطح خدمات پزشکی را افزایش دهیم تا با جلب رضایت بیماران، اعتماد عمومی به جامعه پزشکی را تقویت کنیم.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، "شهرام دبیری" در نشست با اصحاب رسانه گفت: یکی از اهداف سازمان نظام پزشکی، اصلاح امور پزشکی است و تلاش می کنیم با برگزاری سمینارهای آموزشی اطلاعات پزشکان را به روز رسانی کنیم.

وی افزود: ما از حقوق بیماران دفاع خواهیم کرد و از حقوق پزشکان و سایر حرفه هایی مرتبط هم حمایت خواهیم کرد. در مجموع همه این کارها برای ارتقا سطح کیفیت خدمات پزشکی است و حل مسائل صنفی پزشکی است.

دبیری با بیان اینکه پزشکان جزو مظلوم ترین اقشار و صنوف جامعه هستند، گفت: پزشکان یک سری از نخبگان جامعه هستند که سال ها در دانشگاه ها تلاش کرده اند و در تهران تعداد زیادی از پزشکان عمومی بیکار هستند و حتی بعضی ها رانندگی تاکسی می کنند، این طور نیست که پزشکان همگی در رفاه کامل باشند.

وی گفت: ایرادهای کوچک جامعه پزشکی را نباید با بزرگ نمایی های اضافی زیر سوال ببریم.

دبیری اظهار داشت: هدف ما این است که در سازمان نظام پزشکی خدمات پزشکی را ارتقا دهیم و سطح رفاه جامعه پزشکان را هم افزایش دهیم. این دوره تلاش خواهیم کرد که یک مجتمع رفاهی برای پزشکان و خانواده های آن ها ایجاد کنیم.

وی در پایان گفت: ضمن احترام به همه کاندیداها می گویم که ائتلاف چتر سفید با برنامه ریزی دقیق آمده است و می خواهد سطح خدمات پزشکی را افزایش دهد تا با جلب رضایت بیماران، اعتماد عمومی به جامعه پزشکی را تقویت کند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است