پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   72391  | تاریخ خبر : 1396/04/25  | ساعت : 19:59

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در گفتگو با «نصر» خبر داد؛

واگذاری سهام گروه ماشین سازی تبریز به «شستا» را پیگیری می کنیم


نصر: نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: این هفته قرار است مجددا با آقای طیب نیا جلسه داشته باشیم تا مسائل گروه ماشین سازی تبریز بررسی و نهایی شود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش سرویس اقتصادی نصر، "مسعود پزشکیان" در خصوص آخرین وضعیت انتقال سهام گروه مادر صنعتی ماشین سازی تبریز به بخش خصوصی، به خبرنگار «نصر» گفت: نمایندگان تبریز به رئیس جمهور نامه نوشته اند که سهام گروه ماشین سازی تبریز به شستا واگذار شود و امیدوارم با حضور دکتر عبدالعلی زاده در راس هیات مدیره شستا اتفاقات خوبی برای ماشین سازی رخ دهد.

وی افزود: اخیراً با وزیر اقتصاد در این رابطه جلسه داشتیم مطرح کردند که جدیداً قرار است سهام این گروه به افراد حقیقی واگذار شود که طبق آخرین اطلاع چنین چیزی اتفاق نیافتاده است.

پزشکیان تاکید کرد: هدف ما تضمین توسعه ماشین سازی در صورت واگذاری سهام است  و نتیجه جمع بندی این اتفاقات را و دستور رئیس جمهور برای واگذاری ماشین سازی به شستا را پیگیری می کنیم.

وی افزود: آقای دکتر ربیعی و عبدالعلی زاده قول داده اند ماشین سازی را در صورت انتقال سهامش یه شستا حمایت کنند تا این صنعت مادر کشور دوباره روی ریل توسعه قرار گیرد.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: این هفته قرار است مجددا با آقای طیب نیا جلسه داشته باشیم تا مسائل گروه ماشین سازی تبریز بررسی و نهایی شود.

پزشکیان تاکید کرد: در هر صورت ماشین سازی باید روند توسعه را طی کند و سهام این گروه به هر مجموعه ای واگذار شود، باید این اطمینان و تعهد را به ما بدهند که ماشین سازی در ریل توسعه قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (2)

نمايندگان ما در خواب تشريف دارن شخصي به اسم .... كارخانه را خريده و كا...
10:25:00 1396/04/28
رحمتي
  
چه عجب از نمایندگان آزربایجان هم حرفی شنیدیم بقول معروف چند کلمه از مادر عروس
09:34:38 1396/04/26
تورک
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است