پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   72254  | تاریخ خبر : 1396/04/23  | ساعت : 22:02

مدیرعامل سابق گروه ماشین سازی تبریز در گفتگو با «نصر» هشدار داد:

ماشین سازی در سراشیبی سقوط قرار دارد/ دعوت به تشکیل کنسرسیوم مشترک برای مدیریت ماشین سازی تبریز


نصر: مدیرعامل سابق گروه ماشین سازی تبریز با هشدار به وضعیت نگران کننده این کارخانه، گفت: ماشین سازی تبریز در سراشیبی سقوط قرار دارد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش سرویس اقتصادی نصر، میر علی اکبر اصل خادمی با هشدار نسبت به وضعیت نگران کننده گروه مادر صنعتی ماشین سازی تبریز، گفت: با سوء مدیریت سازمان خصوصی سازی، این کارخانه استراتژیک کشور در سراشیبی سقوط قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه محصولات ماشین سازی تبریز اشتغال آفرین بوده و بیس صنایع کشور را تشکیل می دهد، گفت: آمار تولید ماشین سازی را از ابتدای امسال بگیرید، ببینید چه خبر است و تولید تا چه حدی افت داشته است.

خادمی ادامه این روند را خطرناک خواند و گفت: کسانی که ماشین سازی را در این وضعیت بلاتکلیفی گرفتار کرده اند، دلشان به حال صنعت کشور نمی سوزد.

وی افزود: کسی که ادعا می کند فولکس واگن را به ماشین سازی می آورد، یعنی چیزی از ماشین سازی نمی داند و دنبال ظاهرسازی و جلب نظر عوام است.

مدیرعامل سابق گروه ماشین سازی تبریز صاحبان صنایع تبریز را به تشکیل کنسرسیوم مشترک برای مدیریت گروه ماشین سازی تبریز دعوت کرد و گفت: بخش خصوصی واقعی و متخصص باید وارد کار شود تا ماشین سازی عاقبت به خیر شود. صاحبان صنایع استان که دلسوزند و تفکری مشترک دارند، می توانند با تشکیل کنسرسیوم مشترکی سهام ماشین سازی را خریداری کنند و با مدیریت شایسته، این کارخانه مادر کشور را به روزهای اوجش بازگردانند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

ماشين سازي روزهاي اوج را در روزهايي که شما مديريت کرده ايد تجربه کرده است !!! بس است ديگر
09:26:07 1396/04/24
دارا
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است