پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   72252  | تاریخ خبر : 1396/04/22  | ساعت : 12:41

رئیس هیات مدیره گروه ماشین سازی تبریز در گفتگو با «نصر»:

فعلا از واگذاری ماشین سازی به مالک خصوصی خبری نیست/ امروز قرار نیست مراسمی برگزار شود


نصر: رئیس هیات مدیره گروه ماشین سازی تبریز  با ذکر اینکه "فعلا خبری نیست"، گفت: کارخانه فعلا تحویل کسی نشده و روز پنجشبه (امروز) قرار نیست مراسمی برگزار شود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، به دنبال کش و قوس های 14 ساله برای واگذاری سهام گروه ماشین سازی تبریز به بخش خصوصی، بلاتکلیفی این گروه مادر صنعتی هنوز هم ادامه دارد.

در حالی که محمدعلی شریعت زاده در گفتگو با «نصر» از نهایی شدن معامله اش با سازمان خصوصی سازی خبر داده بود و گفته بود "روز پنجشنبه هم کارخانه را تحویل می گیریم و هم جشن پیروزی و تولد دوباره گروه ماشین سازی را در تالار پتروشیمی برگزار می کنیم و هماهنگی های لازم را حراست گروه ماشین سازی را انجام می دهد."، خبری از برگزاری چنین جشنی نشد!

حمیدرضا ایلخانی، رئیس هیات مدیره گروه ماشین سازی تبریز نیز در گفتگویی کوتاه با خبرنگار «نصر» با ذکر اینکه "فعلا خبری نیست"، گفت: کارخانه فعلا تحویل کسی نشده و روز پنجشنبه قرار نیست مراسمی برگزار شود.

وی در مصاحبه قبلی خود در واکنش به تحولات اخیر این شرکت گفته بود "کار تمام است"  و تا جایی که بنده اطلاع دارم، معامله خریدار جدید با سازمان خصوصی سازی انجام شده و هفته آینده با حضور آقای پوری حسینی در تبریز، تغییر و تحول انجام خواهد پذیرفت.

به گزارش نصر، گروه ماشین‌سازی تبریز به عنوان یکی از شرکت‌های صنعتی عمده در تولید ماشین افزارهای صنعتی نقشی محوری در توسعه زیرساخت های صنعتی کشور داشته است، اما این ظرفیت بزرگ صنعتی کشورمان سال هاست در پیچ و خم واگذاری در سازمان خصوصی سازی و در کما به سر می‌برد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

وقتی مدیریت صعنت رابارابطه به افرادی که یکروزتچربه صنعتی ندارندانتظاری جزاین نداشته باشید بعدازبنیان دیزل نوبت ماشین سازی است که بوسیله مدیران غیرصنعتی به گل نشسته سپس واگذاروتخریب شود
17:27:22 1396/04/22
قراملکی
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است