پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   72108  | تاریخ خبر : 1396/04/19  | ساعت : 15:37

خبر/

دستور روحانی به طیب‌نیا و سیف برای حل مشکل موسسات مالی غیرمجاز


نصر: معاون پارلمانی رئیس جمهور از دستور رئیس جمهور به وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی برای حل مشکل مؤسسات مالی غیر مجاز خبر داد.

به گزارش نصر، حسینعلی امیری با اشاره به جلسه مشترک دولت و مجلس در زمینه حل مشکلات موسسات مالی غیرمجاز و سپرد‌ه‌گذاران این موسسات اظهار داشت: مباحث اقتصادی بحث‌های ظریف و مهمی است و در این خصوص نیز تصمیم‌های بسیار کاربردی و خوبی گرفته شد که انشاءالله موجب رفع مشکلات موجود شود.

معاون پارلمانی رئیس جمهور از دستور رئیس جمهور به وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی برای حل مشکل مؤسسات مالی غیر مجاز خبر داد.

امیری با بیان اینکه دولت درصدد حل مشکلات سپرده گذاران این موسسات است، گفت: هر چند این سپرده گذاران قربانی کلاه‌برداری و تقلب شده اند اما دولت خود را ملزم می داند که نسبت به حل این مشکل اقدامات جدی انجام دهد و دولت خود را موظف می داند که از حقوق سپرده گذاران دفاع کند.

وی با تاکید بر اینکه حل این مسئله در صلاحیت بانک مرکزی و وزارت اقتصاد است، گفت: جلسات مشترکی میان اعضای دولت از جمله وزیر اقتصاد، رئیس کل بانک مرکزی با تعدادی از اعضای هیأت رئیسه مجلس برای حل مشکلات سپرده گذاران برگزار شده که بانک مرکزی اکنون در حال حل این مشکل است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور تاکید کرد: سپرده گذاران باید مراقبت کنند که برای رسانه های بیگانه خوراک تبلیغاتی تهیه نکنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (2)

آقای نصر شما که ازدزدی به راحتی عبور میکنی واعتماد مردم را به دولت کلا هبرداری ازمردم می دانی برای بیگانگان خوراک تبلیغاتی درست می کنی نه مردم
15:33:27 1396/05/09
یوشع اصغری
  
ببخشید منظورم آقای امیری بود
15:37:00 1396/05/09
یوشع اصغری
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است