پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   71815  | تاریخ خبر : 1396/04/13  | ساعت : 15:50

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی:

آماده کمک به تیم تراکتورسازی هستیم/نیم فصل سخت تراکتورسازان


نصر: مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در خصوص سوال وضعیت تراکتورسازی گفت: اجازه دهید در این خصوص صحبت نکنیم چون خودمان هم از وضعیت تراکتورسازی مطلع نیستیم این تیم متعلق به بخش خصوصی است و خودش هیات مدیره دارد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، جمشید نظمی در خصوص اهمیت اوقات فراغت  اظهار داشت: با شروع فصل تعطیلات اهمیت اوقات فراغت برای متولیان این امر  دو چندان می شود و سعی ما این است  برنامه هایی که سبب ایجاد نشاط و شادبی بین نوجوانان و جوانان شود  را مد نظر قرار دهیم.

وی با بیان این که اکثریت دستگاه های استان به امر فراغت درگیر هستند، افزود: برنامه ریزی برای اوقات فراغت در طول سال است و فقط مختص سه تابستان نیست و  ۲۹ دستگاه به طور مستقیم در این زمینه دخیل اند و در کنار این بخشی از دستگاه ها نیز به طور غیر مستقیم برای این موضوع کمک می کنند.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی ادامه داد : با توجه به اهمیت امر، باید با  امکاناتی که در اختیار داریم  به دنبال غنی سازی اوقات فراغت باشیم نه به دنبال پر کردن اوقات فراغت تا جوانان بتوانند بهره ای از این اوقات داشته باشند و در زمینه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، ورزشی اندوخته کسب کنند.

نظمی گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان دبیرخانه اوقات فراغت است و وظیفه هماهنگی دستگاه های متولی این امر را بر عهده دارد و پورتال اوقات فراغت  استان را  رصد  و ارزیابی می کند و متناسب با امکانات و فضاهایی که در اختیار دارد به دنبال غنی سازی اوقات فراغت است.

وی تصریح کرد: هیات های ورزشی در تابستان  برای فعالیت ورزشی همگانی  فعال هستند و  تمامی سالن های ورزشی قبل از ظهر در اختیار هیات های ورزشی برای انجام این امر هستند.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی  در خصوص سوال وضعیت تراکتورسازی اظهار داشت: اجازه دهید در این خصوص صحبت نکنیم  چون خودمان هم از وضعیت تراکتورسازی مطلع  نیستیم این تیم  متعلق به بخش خصوصی است و خودش هیات مدیره دارد و ما اطلاع چندانی از وضعیت آن ها نداریم ولی اگر از ما کمک بخواهند آماده کمک هستیم و اگر کمک نخواهند که دیگر هیچ.

نظمی اضافه کرد: آن چه مسلم است این است که با توجه به محرومیتی که دارند نیم  فصل سختی را پیش رو خواهند داشت و اگر بتوانند دربازی های خانگی امتیاز کسب کنند و این بحران را پشت سر بگذارند با ترمیم تیم درنیم فصل دوم می توانند جایگاه خوبی را در جدول کسب کنند.

وی در خصوص واگذاری امتیاز تیم فوتسال دبیری تبریز  نیز گفت: آقای دبیر   چند سال است که  یک حرکت بزرگ را در فوتسال استان آغاز کرده اند و در کنار تیم مس سونگون،  استان را به عنوان قطب فوتسال تبدیل کرده اند ولی به دلیل برخی مشکلات می خواهند امتیاز تیم را واگذار کنند و کناره گیری ایشان از تیم داری لطمه بزرگی به فوتسال استان است.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی  افزود: یک تیم خارج استانی  امتیاز  را می خواهد  که مخالفت شد و  ایشان تلاش دارند تا امتیاز  به تیم داخل استانی  سپرده شود که در این زمینه با یک تیم مذاکره کرده اند ولی ظاهرا به نتیجه نرسیده است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (2)

با ضربه اي كه در زمان مديريت خود بر تراكتور زده وتراكتوررا بدهكار كرديد هنوز تراكتور نتوانسته بلندشود
11:11:44 1396/04/16
اكرامي
  
از کمکهائی که سالهای پیش کردین تراکتور اواره و بدبخت شده ضمنا کمکتون به چمن یادگار تیر خلاص به 2 تیم لیگ برتری اذربایجان بود لطف کنید بیش از این کمک نکنید
21:51:10 1396/04/13
shahinnazari
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است