پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   71227  | تاریخ خبر : 1396/03/30  | ساعت : 15:19

رییس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی خبرداد:

11هزار دانشجوی دکترا متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد آذربایجان شرقی


نصر: رییس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی از رقابت 11 هزار و 600 داوطلب در مصاحبه دکترای تخصصی این دانشگاه در تعداد 66 رشته تحصیلی سال 96 خبر داد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، جواد انگجی با اشاره به واگذاری فرآیند مصاحبه داوطلبان ورود به مقطع دکترای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی به مراکز استان ها، گفت: با حسن اعتماد مجموعه مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی برای اولین بار مصاحبه داوطلبان دکترا در سطح استان برگزار می شود که این امر موجب اعتبار بخشی به استان ها شده است.

وی افزود: از تاریخ سوم تا ششم مرداد ماه سالجاری زمان برگزاری مصاحبه است و 315 نفر از اعضای هیأت علمی این استان بر اساس تخصص و گرایش و تجربه شناسایی شده اند که به صورت تیم بندی در فرآیند مصاحبه به مدت چهار روز شرکت خواهند کرد.

انگجی با بیان اینکه 50 درصد ارزش نمره به مصاحبه اختصاص دارد، ادامه داد: 20 نمره بر طبق سوابق علمی و پژوهشی و 30 نمره براساس میزان پاسخ گویی و توانایی افراد در ارائه مطالب و تسلط به زبان خارجی منظور خواهد شد.
وی، به تشکیل ستاد اجرای فرآیند مصاحبه و انجام برنامه ریزی های لازم اشاره کرد و گفت: محل مصاحبه داوطلبان دانشکده علوم انسانی و مدیریت و اقتصاد واحد تبریز تعیین گردید و عوامل اجرایی تمهیدات لازم برای برگزاری منظم جلسات، نظیر صدور احکام، تعیین محل استقرار داوطلبان و احیانا همراهانشان را پیش بینی کرده اند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی از داوطلبان درخواست کرد اطلاعیه های مربوطه را که از طریق سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز به نشانی: http://www.iaut.ac.ir و سایت اداره کل روابط عمومی این دانشگاه: http://pr.iaut.ac.ir منتشرخواهد شد، پیگیری کنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است