پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   71180  | تاریخ خبر : 1396/03/29  | ساعت : 16:16

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی:

مولفه توسعه، تقویت زیرساخت های حمل و نقل استانی/افزایش 160 کیلومتری بزرگراه در سه سال گذشته


نصر: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی یکی از مهم ترین مولفه های موثر توسعه تکمیل و تقویت زیرساخت های حمل و نقل در تمامی حوزه های جاده ای، ریلی و... دانست.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، سومین جلسه شورای فنی استان صبح امروز با دستور جلسه بررسی وضعیت زیرساخت های جاه ای، ریلی و ...  استان ، گزارش عملکرد وضعیت پروژه های دادگستری استان و... در محل سالن جلسات معاونت عمرانی برگزار شد.

محمد صادق پورمهدی بعد از بررسی گزارش ارائه شده توسط رئیس انجمن صنفی مشاور شورای فنی استان در خصوص وضعیت زیرساخت های جاه ای، ریلی و ...  استان آمار ارائه شده از سوی انجمن صنفی را بروز ندانست و گفت:این گزارش باید با همکاری تمامی اعضای شورای فنی و با دانش امروز بروز شود.

وی ادامه داد: بعد از ارائه گزارش بروز وضعیت زیرساخت های جاه ای استان توسط انجمن صنفی، برای امضا به جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی فرستاده و پس از تایید به وزیر مربوطه ارسال می شود.

وی اظهار کرد: اعتقاد دارم یکی از مهم ترین مولفه های موثر توسعه تکمیل و تقویت زیرساخت های حمل و نقل در تمامی حوزه های جاده ای، ریلی و... است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه بیش از 80 درصد منابع مالی مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان را به حوزه حمل و نقل و پروژه هایی همچون بزرگراه تبریز- مرند- بازرگان و جاده اهر- تبریز اختصاص دادیم، اذعان داشت:تقویت زیرساخت های گردشگری و حمل و نقل، سبب رونق گردشگری در مناطق مختلف آذربایجان شرقی نیز می شود.

وی با بیان اینکه بیش از 160 کیلومتر در طول سه سال گذشته به طول بزرگراه های استان افزوده شده است گفت: اکنون طول این بزرگراه ها به 450 کیلومتر رسیده است.

وی با اشاره به اینکه مدیران استانی هزار سودا در ذهن دارند دارد و نباید تمام توان و انرژی خود را صرف حوزه راه و زیرساخت های حمل و نقل کنند، ادامه داد: باید دستگاه مربوطه با تمام توان به ایفای وظایف خود در این زمینه بپردازد.

پورمهدی با تاکید بر اینکه "ما به عنوان نمایندگان مردم در این جایگاه نشسته ایم و این حق مردم است که در بهترین شرایط رفت و آمد کنند"، افزود: استفاده از دانش و تکنولوژی روز در تکمیل زیرساخت های حمل و نقل استان لازمه برآورد کردن این شرایط است.

 وی با بیان اینکه با "حلوا حلوا گفتن دهان ما شیرین نمی شود" ادامه داد:  در درجه اول جایگاه خود  در نقطه کشور را بدانیم و بینیم کجای توسعه یافتگی ایران اسلامی ایستاده ایم سپس با  شناخت تخصصی به ایفای وظایف خود در تمامی حوزه ها بپردازیم.

این گزارش حاکی است، در ادامه جلسه شورای فنی استان گزارشی از عملکرد وضعیت پروژه های دادگستری استان از جمله پروژه احداث دادسرای عمومی و انقلاب اسکو،جلفا،میانه ، اهر ، آذرشهر و باسمنج ارائه و به میزان پیشروی پروژه مجمع قضایی دادگاه خانواده در تبریز تا اواخر شهریور اشاره شد.

معاون عمرانی استاندار در بررسی این گزارشات با اشاره به توسعه فضای فیزیکی مکان های قضایی اظهار داشت : توزیع باید متناسب وبر اساس نیاز های منطقه ای باشد و تکریم ارباب رجوع ساختمان های قضایی باید مناسب و دارای امکانات باشد..

معاون عمرانی استاندار با تاکید بر احداث ساختمان های ادارای برای کاهش هزینه های جاری از انرژی های پاک استفاده کنند، خاطرنشان کرد:برای زیباسازی فضای شهری از ایزوگام سبز برای پشت بام های ساختمان استفاده شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است