پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   71178  | تاریخ خبر : 1396/03/29  | ساعت : 15:25

گزارش/

حرف و حدیث‌های شورای شهر تبریز تمامی ندارد


نصر: جلسه شورای شهر تبریز نیز همانند جلسه‌های گذشته همراه با حاشیه‌هایی بود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از فارس، جلسه علنی شورای شهر که قرار بود از ساعت 23 شب دیروز برگزار و تا ساعت یک بامداد امروز ادامه پیدا کند با نیم ساعت تاخیر و با حضور 15 نفر از اعضاء آغاز شد.

این در حالی است که از همان لحظات آغازین حرف و حدیث‌های زیادی پیرامون زمان نادرست برگزاری جلسه وجود دارد چرا که از یک طرف ساعات پایانی شب زمان،  زمانی برای برگزاری جلسات ارزیابی نمی‌شود و از طرف دیگر ادامه پیدا کردن جلسه به طور قانونی بعد از ساعت 12 شب و تعویض تاریخ با اما و اگر همراه است.

با این حال جلسه دوم شورای شهر در ماه رمضان به روال هفته قبل برگزار شد. این جلسه که به لوایح باقی مانده مختلف خصوصاً هبه  اختصاص داشت همچنین به محلی برای گفت‌وگوی خبرنگاران و اعضا در مورد احتمال تغییر شهردار تبدیل شد. اما مشکلات به زمان برگزاری محدود نماند و کیفیت صدای نامناسب ناشی از میکروفن‌های صحن علنی شورا که به تازگی بازسازی شده به  مشکلات جلسه علنی افزود.

با این حال سعید حاجی‌زاده عضو شورای اسلامی شهر تبریز، با ابراز این مسئله که تعیین زمان برگزاری جلسه به عهده هیأت رئیسه است گفت: به نظر من در صورت درج دقیق زمان و تاریخ در صورتجلسه، مشکلی از بابت 2 تاریخه بودن جلسه برگزاری وجود ندارد و ایرادهای این چنین ایرادهای بنی‌اسرائیلی هستند.

عضو شورای چهارم تاکید کرد: شاید تنها دلیل مشکل احتمالی عدم درج دقیق این 2 تاریخ در صورت جلسه باشد و از دید من ایراد قانونی به این شکل برگزاری جلسه وارد نیست.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است