پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   71089  | تاریخ خبر : 1396/03/28  | ساعت : 09:30

هوشنگ نصیرزاده :

پرسپولیسی ها پول دارند ولی حاضر نیستند مبلغ بالا بدهند


نصر: مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت: پولی که پرسپولیس حاضر بود برای خرید داریوش شجاعیان به ما بپردازد در حد خرید یک آب نبات چوبی بود!

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از خبرگزاری فوتبال ایران، هوشنگ نصیرزاده ، به بحث انتقال داریوش شجاعیان به باشگاه استقلال پرداخت و تاکید کرد که این باشگاه رقم پیشنهادی خود را به مبلغ موردنظر گسترش فولاد نزدیک کرده است. وی تاکید کرد پرسپولیس هم خواهان به خدمت گرفتن شجاعیان بود ولی پیشنهاد آنها چشمگیر نبود. مشروح گفتگوی نصیرزاده در ذیل می آید:

* آقای نصیرزاده! پروسه انتقال شجاعیان به استقلال به کجا رسید؟

– هوشنگ نصیرزاده: توافقات اولیه حاصل شده است. پول استقلال به ما نزدیک بود و ما هم پذیرفتیم که شجاعیان به این تیم برود.

* این قرارداد چه زمانی نهایی می شود؟

– نمایندگان باشگاه استقلال باید فردا یا پس فردا به تبریز بیایند تا صحبت نهایی را انجام بدهیم.

* گفته می شود پیشنهاد گسترش به استقلال ۲ میلیارد است. این خبر را تایید می کنید؟

هوشنگ نصیرزاده – مبلغ درخواستی ما ۲ میلیارد نیست و کمتر است.

* شفاف بگویید مبلغ پیشنهادی شما به استقلال دقیقا چقدر بوده است؟

هوشنگ نصیرزاده – پیشنهاد ما یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بود اما استقلال ابتدا پیشنهاد یک میلیاردی ارائه کرد. در نهایت آنها پیشنهادشان را به ما نزدیک کردند و تقریبا یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پول رضایتنامه خواهد بود.

* آیا از این انتقال راضی هستید؟

هوشنگ نصیرزاده – ما راضی هستیم. یکی از راه های درآمدزایی برای باشگاه ها، فروش بازیکن است. گسترش فولاد یک تیم خصوصی است و از جیب شخصی خود هزینه می کند. به هر حال فروش بازیکن هم می تواند در درآمدزایی به ما کمک کند. لوکا بوناچیچ سرمربی تیم هم می گفت در کرواسی هم باشگاه ها پول ندارند و یکی از شیوه های درآمدزایی همین کار است. لوکا می گفت نه تنها در کرواسی، بلکه در قطر هم پول نیست و هنوز از باشگاه های سابق خود در قطر طلبکار است.

* با این حال شجاعیان برای گسترش یک مهره کلیدی بود. لوکا چطور به فروش این بازیکن رضایت داد؟

هوشنگ نصیرزاده – لوکا یک مربی حرفه ای است. البته او دوست داشت یک بازیکن دیگر را به جای شجاعیان بفروشیم و حتی یک نفر را معرفی کرد. با این حال ما علیرضا نقی زاده را در پست شجاعیان داریم. او یکی از بهترین بازیکنان فصل گذشته بوده است.

* روند مذاکره باشگاه استقلال با شما چطور بود؟

هوشنگ نصیرزاده – یکی از مسائلی که باعث شد استقلال به مبلغ ما نزدیک شود این بود که آنها تحت فشار روحی برای خرید بازیکن هستند. شجاعیان هم از استقلال و هم از پرسپولیس پیشنهاد داشت ولی خودش برای رفتن به یکی از این دو تیم مردد بود. هر روز یک توصیه به شجاعیان می شد ولی چون نیت شجاعیان رفتن به تیم ملی است، فکر می کند این هدف در استقلال محقق شود.

* نقش باشگاه در انتقال شجاعیان به استقلال چقدر بود؟ گفته می شود مسئولان باشگاه استقلالی هستند و برای همین رضایتنامه این بازیکن را برای پرسپولیس صادر نکردند.

هوشنگ نصیرزاده – ما هوادار نیستیم. هر تیمی بیشتر پول می داد، شجاعیان را به آن تیم می دادیم. بعضی ها در فضای مجازی پیام می زنند که شما استقلالی بودید. این حرفها برای ۲۰ سال پیش است که فوتبال رایگان بود. الان در فوتبال باید به فکر پول و باشگاه بود. یکی از نکات جالب بین استقلال و پرسپولیس این است که استقلال پول ندارد ولی مبالغ خوبی پیشنهاد می دهد. پرسپولیسی ها پول دارند ولی حاضر نیستند مبلغ بالا بدهند.

* مبلغ پیشنهادی پرسپولیس برای شجاعیان چقدر بود؟

هوشنگ نصیرزاده – پیشنهاد پرسپولیس چشمگیر نبود. پرسپولیسی ها فکر می کردند می خواهند آب نبات چوبی بخرند؛ پولی که آنها برای خرید شجاعیان پیشنهاد دادند معادل پول خرید یک آب نبات چوبی بود!


انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (2)

باید نقد بگیرید بعد.
12:11:35 1396/03/29
قادر
  
یکی از نکات جالب بین استقلال و پرسپولیس این است که استقلال پول ندارد ولی مبالغ خوبی پیشنهاد می دهد. پرسپولیسی ها پول دارند ولی حاضر نیستند مبلغ بالا بدهند!!!?? ستقلال ابتدا پیشنهاد یک میلیاردی ارائه کرد. در نهایت آنها پیشنهادشان را به ما نزدیک کردند و تقریبا یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پول رضایتنامه خواهد بود!?? آقای نصیرزاده وقتی تیمی که پول نداره و درخواستی در این حد میده کجاش درآمدزایی هست؟سال دیگه باید کی دنبال این پول بره تا حق باشگاه رو از اونها بگیره؟تناقض بین حرفاتون زیاده استاد عزیز لطفا در مورد حقوق باشگاه گسترش اغماض نفرمائید به خاطر شادی دوستان
20:53:53 1396/03/28
c
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است