پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   70708  | تاریخ خبر : 1396/03/19  | ساعت : 23:55

گزارش/

ایران 3 - 2 بلژیک / دومین پیروزی والیبال در آزادی


نصر:تیم ملی ایران دومین پیروزی اش رادر مسابقات لیگ جهانی به دست آورد. 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر ، از بازی اول هفته دوم مسابقات لیگ جهانی تیم ملی والیبال ایران مقابل تیم ملی والیبال بلژیک قرار گرفت موفق شد این دیدار را 3-2 با پیروزی پشت سر بگذارد. 
ایران در حالی مقابل بلژیک قرار می گرفت که در 3 بازی اول خود یک پیروزی مقابل لهستان و دو شکست از برزیل و ایتالیا به دست آورده بود. اما بلژیک با شگفتی سازی موفق شده بود تیم های آمریکا و صربستان را شکست دهد. همین مساله ایران را با تیمی قدرتمند مواجه می کرد. 
در ست اول مسابقه هرچند ایران قدرتمند ظاهر شد اما بلژیک قدرت خود را به تیم ملی والیبال ایران دیکته کرد. ایران در امتیازهای ابتدایی به بلژیک نزدیک شد اما موفق نشد در کل این تیم را مهار کند و در ست اول 25-23 شکست خورد. 
در ست دوم ایران با قدرتی مثال زدنی بازی را آغاز کرد و از همان ابتدا با فاصله بسیار زیادی که با رقیب ایجاد کرد موفق شد ست را پیروز شود شاگردان کولاکوویج در امتیاز 7 بلژیک به امتیاز 14 رسیدند و در پایان بازی هم با کم دقتی بازیکنان با نتیجه 25-18 پیروز شد.
در ست سوم بلژیک با تمام توان به دنبال بازگشت به بازی بود آنها تا امتیاز 12 هم ایران را روی امتیاز 9 نگه داشتند اما ملی پوشان موفق شدند به تیم رقیب برسند و ست سوم را با نتیجه خوب 25-22 پیروز شوند. 

در ست چهارم مسابقه در حالی که شرایط برای پیروزی تیم ملی فراهم بود اما در امتیازات آخر شاگردان کولاکوویچ در سرویس ها بسیار بی دقت بودند و همین به حریف کمک کرد که با نتیجه 25-23 پیروز شود. 
در ست پنجم ایران بازی را طوفانی آغاز کرد و موفق شد در حالی که 1-0 عقب افتاده بود بازی را 3-1 کند و مربی حریف را مجبور به گرفتن وقت استراحت کند. اختلاف دو امتیاز تیم ها تا امتیاز 8-6 هم حفظ شد. اما ایران از تعویض زمین یک امتیاز پیشتر افتاد و به 10-7 وبعد 11-7 رسید. جایی که وقت استراحت دوم بلژیک هم گرفته شد. وقت استراحت موفقی که فاصله را دوباره به 2 کاهش داد11-9 . بلژیک تا آخر مسابقه البته دوام نیاورد و بازی 14-10 و بعد 15-12 شد.

ایران با کسب پیروزی 3-2 مقابل بلژیک دومین پیروزی اش در این مسابقات و امتیاز پنجمش را به دست آورد امتیازی که سبب می شود ایران در روزهای آینده با امید بیشتری به مسابقات قدم بگذارد ایران فردا ساعت 21:10 مقابل صربستان بازی می کند .

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است