پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   69852  | تاریخ خبر : 1396/02/29  | ساعت : 17:09

یک ملت یک سرنوشت (35)/ مدیرکل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات آذربایجان شرقی:

مشکل حوزه های الکترونیکی اخذ رای فنی نبود


نصر: مدیرکل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات آذربایجان شرقی در خصوص تاخیر برگزاری و مشکل ایجاد شده در بعضی از سیستم های شهرستانی گفت: این مشکل مربوط به سیستم شعبه یا عدم دسترسی به شبکه اینترنتی نبود بلکه از عدم اشنایی مسول صندوق با تنضیمات مودم و سیستم ناشی می شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش سرویس فناوری نصر، "بهمن حسین زاده" از تشکیل ستاد پشتیبانی برای حفظ شبکه اینترنتی ارتباطی بین شعب اخذ رای خبر داد و گفت: این ستاد با حضور مدیران حوزه فناوری اطلاعات استان و متخصصان این حوزه تشکیل یافت تا در جهت آنلاین نگه داشتن شعب و پیشگری از رخ دادن هرگونه قطعی در شعبات تلاش داشته باشد.

مدیرکل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات آذربایجان شرقی ادامه داد: این ستاد همزمان ویدئو کنفرانسی با مرکز ارتباطات و فناوری اطلاعات  تهران برقرار کرد تا استان به صورت کشوری در جریان اتفاقات رخ داده در روز حماسه بزرگ باشد.

وی افزود : در آذربایجان شرقی سه هزار و 241 شعبه در حال ثبت تعداد مراجعه کنندگان هستنند و همچنین در شش شهرستان اهر، مرند، میانه، مراغه، بناب و شهر جدید سهند انتخابات الکترونیکی برگزار می شود.

حسین زاده در خصوص تاخیر برگزاری و مشکل ایجاد شده در بعضی از سیستم های شهرستانی گفت: این مشکل مربوط به سیستم شعبه یا عدم دسترسی به شبکه اینترنتی نبود بلکه از عدم اشنایی مسول صندوق با تنضیمات مودم و سیستم ناشی می شد که به حمدالله با هماهنگی استاندار  و متخصصین حوزه فناوری حل شد و در این شعب نیز رای گیری آغاز شده است.

وی اظهار داشت: همه زیرساخت های لازم برای روز حماسه ساز ملی در استان تدارک دیده شده بود و همچنین پهنای باند مناطق مختلف برای حفظ اتصال به شبکه اینترنت افزایش یافته بود.

مدیرکل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات آذربایجان شرقی با بیان اینکه در حال حاضر کل کشور به صورت آنلاین آمار شرکت کنندگان را ثبت می کند، گفت: حضور پورشور مردم در این روز در استان ما حاکی از افزایش آگاهی و نشان دهننده عرق ملی است.

حسین زاده در انتها اذعان داشت: قدرت کشور با تعداد بالای آرا افزایش میابد و همین باعث افزایش قدرت رئیس جمهور می شود زیرا با پشتوانه مردم انتخاب می شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است