پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   69833  | تاریخ خبر : 1396/02/29  | ساعت : 13:08

یک ملت، یک سرنوشت (22)/ معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز:

هر ایرانی که به فکر امنیت و تعالی ایران است در انتخابات شرکت کند


نصر:  معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز گفت: هر فرد ایرانی که به فکر امنیت جامعه و امنیت تعالی نظام و به فکر عمران و آبادی کشور است، باید حتما در رأی گیری شرکت کند.

به گزارش نصر، حجت الاسلام حمیدی با حضور در مسجد سالار شهیدان پس از انداختن رأی خود به صندوق گفت: به عنوان کسی که شیعه و مسلمان است و توجه به توصیه های مقام معظم رهبری که از مردم دعوت کرده اند، در انتخابات حضور یافتم.

وی ادامه داد: رأی گیری قطعا منجر به تثبیت، ثبات و اقتدار و امنیت و کشور می شود. باید فرد، با این نیت ها وارد حوزه اخذ رأی شود و پای صندوق رأی برود و در کنار نیات خودش به سلایق و علایق خودش نیز توجه نشان دهد.

حمیدی به مدیران شورا و منتخبین و معیار های آنان اشاره و اظهار داشت: در خصوص مدیریت شهری نیز مردم سعی کنند به فردی اصلح با دانسته های مدیریت شهری، با توجه به آرمان های رهبری و در نظر بگیرند.

وی در ادامه به مهمترین شاخصه های انتخاب اصلح اشاره کرد و افزود: دلسوز نظام و کسی که می تواند توانمندی ها را با علایق و سلایق مختلف جور کند، در جهت پیشبرد اهداف رهبری و نظام استفاده کند و تعامل و برقرار کند و کشور با فرهنگ و با هویت ایران را بتواند در دنیا بشناساند؛ این ها از مهم ترین شاخص هایی است که به ذهن من می رسد.

حمیدی در پایان به انتخابات پر شور جوانان چه در عرصه تبلیغات و چه از آغاز ساعات رأی گیری عنوان کرد: ما شاهد شور و شوق جوانان و حضور آنها در عرصه ها و میادین که به دنبال تبلیغ نامزدهای خود بودند و شور انتخاباتی حاصل شد در چند روز گذشته و به حمد الهی امروز هم با حضور پر شور خود سر صندوق های اخذ رأی، بخصوص از ساعات آغازین رأی گیری شور انتخاباتی را نشان می دهد که امیدواریم، همین طور ادامه پیدا کند و امسال انتخابات پر شوری را شاهد باشیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است