پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   69828  | تاریخ خبر : 1396/02/29  | ساعت : 12:31

یک ملت، یک سرنوشت (20)/

رای اولی ها سخن می گویند: ما تاثیرگذار هستیم/ با وحدت قدرت می گیریم


نصر: دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با نشاط خاصی در حال برگزاری است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش خبرنگاران نصر، از ساعات اولیه صبح امروز که رای گیری در شعبات مختلف اخذ رای شروع شده است، شاهد حضور چشمگیر و صف های طولانی مردم هستیم و در این میان رای اولی ها شوق بیشتری برای اولین حضور خود دارند.

خبرنگاران «نصر» در حوزه های مختلف رای گیری حضور دارند و از ابعاد گسترده حضور مردم گزارش می دهند.

«علی ابراهیمی» رای اولی است و درباره اولین حضورش در انتخابات می گوید: احساس غرور می کنم که به عنوان یک ایرانی سنم و سالم به حدی رسیده است که می توانم در سرنوشت کشورم نقش آفرینی کنم و همپای سایر هم وطنانم و اعضای خانواده ام در این حماسه ملی حضور پیدا کنم.

وی ادامه می دهد: شرکت در انتخابات علاوه بر آن که یک وظیفه شرعی و ملی است، در 40 سال گذشته نشان داده است که آینده کشورمان با تجمیع تک تک این آرا رقم خورده است.

«مقصود حسین پور» هم یکی از رای اولی هایی است که از صبح امروز در مسجد طوبی حضور یافته بود تا اولین رای خود را به صندوق بیاندازد؛ او گفت: خیلی خوشحالم که در مسیر آینده کشور تاثیرگذار هستم و افتخار می کنم که نظر من هم در کشور مورد محاسبه قرار می گیرد.

«مینا احمدی پور» هم می گوید: امیدوارم که بتوانم با انتخابی که امروز می کنم، اصلح ترین باشد و سرنوشت کشور و خودم را درست رقم بزنم. نتیجه هر چه باشد مورد پذیرش قرار خواهم داد، چرا که انتخابات نتیجه اجماع ملی است.

«سمانه رفعتی» هم یک رای اولی است و می گوید: با شور و ذوق زیادی برای شرکت در انتخابات آمده ام و امیدوارم که اصلح ترین فرد از صندوق های رای بیاید.

وی گفت: می خواهم کسی که انتخاب خواهد شد، به درد بیکاری برسد و با اقتدار مقابل زیاده خواهان و بیگانگان بایستد و حق ملت ایران را بگیرد؛ بیت المال را حراست کند و آن را برای پیشرفت کشور به کار گیرد.

«محمد حسنی خلق» پس انداختن اولین رای خود به صندوق، به خبرنگار «نصر» مستقر در مسجد آیت الله انگجی، گفت: خیلی خوشحالم که سهم خودم را در جامعه بزرگ ایران داشته باشم و در تعیین سرنوشت آینده کشور تاثیر گذار باشم. امیدوارم با حضور مردم فردی اصلح انتخاب شود و آینده مان با این انتخاب درست بهتر رقم بخورد.

وی گفت: به هم سن و سالانم توصیه می کنم در انتخابات شرکت کنند و از حق انتخاب خود استفاده کنند و به وظیفه ملی و شرعی شان در قبال وضعیت فعلی ایران عمل کنند.

از همه اقشار مردم در انتخابات حضور پر رنگی دارند و بر اساس اذعان مسئولان برگزاری انتخابات، میزان مشارکت مردم در ساعات اولیه انتخابات نسبت به دوره گذشته بیشتر است.

«شاهد اصغری» 29 ساله ( پزشک) با تأکید بر حضور پر شور مردم پای صندوق های رأی گفت: باید رأی بدهیم تا بتوانیم از کشور خود دفاع کنیم و من از 18 سالگی تا الان هیچ دوره از انتخابات را از دست نداده ام و اکثرا در انتخابات ها اولین نفر شرکت کننده در پای صندوق بودم اما امسال به دلیل حضور پر شور مردم هنوز در صف رأی گیری منتظر هستم تا بتوانم رأی خود را در صندوق بیندازم.

«قربانعلی ایثاری» 68 ساله با اشاره به حضور پر شور رأی اولی ها در پای صندوق اظهار داشت: امسال حضور رأی اولی ها در اوایل زمان رأی گیری پررنگ و پر شور است و خیلی متفاوت و ما باید به این مسئله توجه ویژه نشان دهیم و برای خوشبختی ایران و عمل به حرف رهبر، همه رأی بدهیم و سرنوشت و آینده کودکان برای ما مهم است و باید این مسائل را حتما در نظر داشته باشیم.

وی گفت: حضور در انتخابات یک وظیفه شهروندی است و پیام ما برای دشمنان یاس و نا امیدی و برای مملکت خودمان افتخار آفرین است.

بر اساس گزارش خبرنگاران «نصر» از حوزه های رای گیری حاکی از حضور پر شور مردم در پای صندوق های رأی از اولین ساعات تا کنون می دهند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است