پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   69405  | تاریخ خبر : 1396/02/20  | ساعت : 14:25

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در تحریریه «نصر»:

"نصر" نمونه یک رسانه مستقل است/عملکرد رسانه ها در تبیین ظرفیت های تبریز 2018


نصر: مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی آژانس خبری تحلیلی نصر را نمونه یک رسانه مستقل تمام عیار خواند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، "مرتضی آبدار" با حضور در تحریریه  آژانس خبری تحلیلی  «نصر»، استقلال و نگاه تخصصی را از مهم ترین ویژگی های یک رسانه مطبوعاتی دانست و گفت: رسالت یک رسانه نگاهی صریح و بی طرف بر رویدادهای جامعه است، «نصر» از جمله پایگاه های خبری است که  کاملا مستقل بوده و به طور تخصصی  به تحلیل و بررسی اخبار موجود در منطقه می پردازد.

وی ادامه داد: مجموعه «نصر» در اطلاع رسانی اخبار به روز و موثق همیشه پیش قدم بوده و مباحث را به طور کارشناسانه از طریق وب گاه و شبکه های اجتماعی خود در دسترس مردم قرار می دهد.

آبدار اظهار کرد: این مجموعه خوشبختانه در سیر پوشش های خبری در صدر انتخاب مسئولان برای انعکاس رویدادهای استان است، چراکه «نصر» از طریق مراکز اطلاع رسانی خود از جمله وب گاه، تلگرام و اینستاگرام، توانسته است توجه قشر بزرگی از جامعه را که جوانان تشکیل داده و بیشترین مخاطب دنیای مجازی را به خود اختصاص داده است، به خود معطوف کند.

عملکرد رسانه ها در تبیین ظرفیت های تبریز 2018

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در خصوص نقش رسانه ها در تبیین ظرفیت های تبریز 2018 بیان کرد: متاسفانه رسانه ها نقش خود را در این راستا به طور جدی ایفا نکرده اند؛ چراکه نیاز تبریز معرفی آن نه تنها در سطح استانی و کشوری، بلکه در سطح فرا ملی است.

مرتضی آبدار در خصوص نحوه استفاده رسانه های مطبوعاتی از ظرفیت های خود در رابطه با تبریز 2018، اظهار کرد: رسانه ها بایست در تقویت ظرفیت های خبری خود بالاخص بخش زبانی خود قدم های بزرگی را بردارند، چراکه نیاز تبریز شناخته شدن در سطح فرا ملی است و مخاطبان رسانه ها در بیرون از مرزهای ایران قطعا با فراهم سازی بسترهای لازم، از آگاهی و شناخت تبریز به عنوان یکی از مراکز مهم گردشگری ایران، استقبال خواهند کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است