پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   68952  | تاریخ خبر : 1396/02/11  | ساعت : 13:28

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی:

سخنرانی در فضای دانشگاهی منجر به آبادی دانشگاه ها می شود / لازمه انسجام دانشجویی در محیط های شکننده


نصر: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: در خواست وزارت کشور از دانشگاه آزاد اسلامی تبریز این است که، اگر قرار است در دانشگاه آزاد تبریز سخنرانی صورت بگیرد، ابتدا لازم است تا استعلام آن از شورای تامین استان و استانداری آذربایجان شرقی اخذ شود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، "سید جواد انگجی" بعد از ظهر امروز، در اجلاس مشترک روئسای واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی و مسئولین تشکل های اسلامی دانشجویی، اظهار کرد: یکی از مهم ترین تعهدات دانشگاه ها، حفظ حرمت هایی است که در خود آن مجموعه یا نظام دولتی بسیار حائز اهمیت است؛ در غیراین صورت منجر به حرمت شکنی ها خواهد شد.
وی به ملاک های تشخیص و انتخاب ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: با وجود اینکه تشخیص این قضیه کار آسانی نیست، برگزاری مناظره ها، راهی برای آگاه سازی افکار عمومی از اهداف نامزدهای رئیس جمهوری هستند، بنابراین کسی که بتواند در حیطه رئیس جمهوری ارزش های نظام را حفظ کند، حرمت خون شهدا را پاس بدارد، امنیت کشور را برقرار سازد و در ارتقاء کیفی و کمی در شئون مختلف کشور موثر واقع شود، گزینه مناسبی برای تشخیص و انتخاب ریاست جمهوری است.

وی ادامه داد: ملّت ایران در طول ۳۷ سال جنگ، آبدیده شدند؛ چراکه کمتر ملتی تجربه جنگ را داشته است؛ بنابراین مردم فهیم ایران، فریب سیاست هایی که از طرف کانال های خارجی تحمیل می شود را نمی خورند.
انگجی اذعان داشت: تصور می کنم در زمان انتخابات ریاست جمهوری، محیط های دانشگاهی تبعا شکننده تر از دیگر محیط ها هستند، بنابراین دقت نظر بیشتری در این مورد لازم است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی تصریح کرد: دستور العمل های ابلاغ شده از کانال های رسمی کشور، برای ما حجت اند و لازم است در اجرا کردن آن ها دقت بیشتری را به کاربگیریم.
انگجی تاکید کرد: یکی از دلایل دعوت سخنران ها به دانشگاه، ارتقاء موقعیت و بستر نظام برای تقویت کمی و کیفی است؛ بنابراین لازمه اخذ مجوز برای برگزاری چنین مراسم هایی ابتدا به تائید کانال هیئت سه نفره برسد و در ادامه از کانال های مختلف نیز استعلام گرفته شود و در زمان برگزاری مراسم ها، تمام رئیسان واحد از اول تا آخر در مراسم ها و جلسه ها حضور داشته باشند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است