پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   68471  | تاریخ خبر : 1396/01/31  | ساعت : 14:05

خبر/

روغن فروشان، فیلترسازان، اتو سرویس کاران و خدمات لاستیک تبریز، دانشگاهی می شوند


نصر: رئیس اتحادیه خدمات لاستیک، تعویض روغن،فیلترسازان وروغن فروشان تبریز 'tj: با برگزاری کلاسهای آموزشی مشتری مداری و بازاریابی فروش ویژه فعالان صنف روغن فروشان تبریز، برای اولین بار و به همت اتحادیه روغن فروشان، فیلترسازان، اتو سرویس و خدمات لاستیک تبریز، کلاسهای آموزشی مشتری مداری، روانشناسی فروش، زبان انگلیسی کاربردی وطب کار در دانشگاه مدیریت بازرگانی با ارائه مدرک معتبر فروش ویژه فعالان صنف روغن فروشان تبریز در راستای تحقق برنامه تبریز 2018 برگزار می شود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، علی جلیلی در گفتگو با خبرنگار نصر با اعلام خبر گفت: آموزش یکی از نیازهای اساسی اصناف است و با توجه به انتخاب تبریز در سال 2018 به عنوان « پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی» نیاز به آموزش و لزوم توجه و برنامه ریزی برای این امر در اصناف احساس گردید که اتحادیه خدمات لاستیک، تعویض روغن،فیلترسازان وروغن فروشان تبریز در این راستا پیشقدم شده است.
وی افزود: طی مکاتبات و جلسات با مسئولان محترم دانشگاه جامع علمی و کاربردی بازرگانی تبریز، تفاهم نامه همکاری برای برگزاری دوره های آموزشی مشتری مداری، روانشناسی فروش، زبان انگلیسی کاربردی وطب کار با ارائه مدرک معتبر ویژه فعالان این صنف صورت گرفت که ان شالله به زودی برگزار خواهند شد.

رئیس اتحادیه خدمات لاستیک، تعویض روغن،فیلترسازان وروغن فروشان تبریز، اضافه کرد: سیاستگذاری هیئت مدیره تقویت بنیه علمی برای ارایه خدمات به روز برای مردم بوده و بر همین اساس اقدام به انعقاد این تفاهم نامه و برنامه ریزی برای شروع کلاسهای آموزشی نموده ایم که بتوانیم در گسترش تکنولوژی روز دنیا، فعالان این صنف نیز اطلاعات خود را به روز و علمی کنند.

جلیلی همچنین از عقد تفاهم نامه برای ثبت نام آموزش فنی، جهت سرویس خودروهای نسل جدید و ارس درسازمان فنی وحرفه ای تبریز خبر داده و گفت: این اقدام هم در راستای پاسخگویی مناسب به نیازهای مشتریان صورت گرفته و ان شالله با برگزاری این دوره های نیز شاهد ارایه خدمات مطلوب به مشتریان عزیز خواهیم بود.
وی در خاتمه، از همکاریها و حمایت همه مسئولان تقدیر و تشکر نموده و خواستار مشارکت فعالانه و ثبت نام اعضای این صنف در این دوره ها شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است