پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   68430  | تاریخ خبر : 1396/01/30  | ساعت : 15:10

مدیر منطقه 8 انتقال گاز کشور خبر داد:

انتقال 27 میلیارد مترمکعب گاز طبیعی از منطقه هشت کشور


نصر: مدیرمنطقه 8 انتقال گاز کشور گفت: بیش از 27 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی سال گذشته از طریق تاسیسات و خطوط لوله این منطقه منتقل شده است. 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از ایسنا، یداله بایبوردی اظهار کرد: این میزان گاز انتقالی جهت مصارف خانگی، نیروگاه ها، صنایع و صادرات در سال گذشته، افزایش نزدیک به 9 درصدی نسبت به سال 94 را نشان می دهد. 
  
وی افزود: از مجموع گاز انتقالی در سال گذشته، افزون بر 18 میلیارد مترمکعب گاز به شرکت های گاز استانی تحویل و افزون بر 9 میلیارد مترمکعب به پایانه های مرزی منتقل شده است. 
  
مدیرمنطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران خاطرنشان کرد: با وجود مشکلات خاص سال گذشته از جمله برودت بی سابقه هوای زمستان و قطع گاز ترکمنستان، هیچ گونه قطعی گاز در سال 95 اتفاق نیفتاد و با مدیریت موثر دیسپچینگ ملی گاز و شرکت انتقال گاز توانستیم اهداف سازمانی شرکت را به نحو خوبی انجام و کارنامه موفقی از تجارب همکاران کسب کنیم. 
  
وی در ادامه اظهارکرد: امسال نیز بر آن هستیم با برنامه ریزی دقیق و رفع نواقص سال گذشته، همچنین تعمیرات به موقع تاسیسات و نگهداری خطوط لوله به تعهدات خود در انجام رسالت سازمانی که همانا انتقال پایدار گاز طبیعی به مبادی مصرف است عمل کنیم. 
  
رسالت منطقه 8 گاز کشور دریافت گاز طبیعی از مناطق 3، 7 و 9 و منابع خارجی (جمهوری آذربایجان) و انتقال ایمن و پایدار به مبادی مصارف داخلی کشور و پایانه های صادراتی (کشورهای ترکیه، جمهوری خود مختار نخجوان و جمهوری ارمنستان) و همچنین بهره برداری و نگهداری خطوط لوله است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است