پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   68422  | تاریخ خبر : 1396/01/30  | ساعت : 12:25

فراخوان/

استارت آپ ویکند با محوریت سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در تبریز


نصر: استارت آپ ویکند با محوریت سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی برای اولین بار در کشور در تبریز برگزار خواهد شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، استارت‌آپ ویکند یک رویداد کارآفرینی و شیوه‌ای سریع و کاربردی برای عملی کردن ایده های متخصصان در عرصه های مختلف می باشد که در سه روز آخر هفته برگزار می‌شود.

این رویداد توانایی برگزاری با محوریت های بسیار مختلفی را دارد و اختصاص به حوزه خاصی ندارد و این بار با نام  "استم آپ " با محوریت سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی که زیر شاخه های مهندسی پزشکی و تجهیزات، فناوری های همگرا، زیست شناسی و پزشکی، زیرساختی را شامل می شود در دانشگاه سراسری تبریز برگزار خواهد شد.

این نخستین بار است که رویداد کارآفرینی با موضوعیت سلول‌های بنیاد و پزشکی بازساختی در مرکز جامع سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی کشور در تبریز برگزار می‌شود و با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری سلول‌های بنیادی معاونت علمی و تحت حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

با توجه به بین رشته‌ای بودن این علم، رشته‌های مختلفی امکان حضور را دارند که از جمله آنها می‌توان به مهندسی برق، مهندسی شیمی، مهندسی مکانیک، رشته‌های زیست مواد اشاره کرد.

گرایش‌های علوم پایه از جمله زیست‌شناسی در تمام گرایش‌ها، فیزیک، شیمی و ریاضی نیز از جمله گرایش‌هایی که می‌توانند در این رویداد شرکت کنند هستند.

همچنین امکان حضور برای دانش آموزان، دانشجویان، فارغ التحصیلان و علاقه مندان تمامي گرايش هاي زيست شناسي، شيمي بويژه كاربردي و مواد، مهندسي برق، مهندسي پزشكي، مهندسي شيمي، مهندسي مكانيك بويژه سيالات، مهندسي عمران و معماري در رابطه با معماري و استاندارد سازي اماكن، فيزيك بويژه كاربردي، علوم پزشكي، علوم آموزش مجازي، رشته هاي مديريت، مهندسي كامپيوتر در زمينه اتوماسيون شيبه سازي، اینترنت اشیا، رايانش ابري، نرم افزار موبايل، دامپزشكي، فناوری، تجاری سازی، کارآفرینی، حقوق، بیمه، اخلاق و ... در این رویداد وجود دارد.

طی این رویداد سه روزه سخنران حاضر در محل "حسام زند"مدیرکل دفتر تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری رئیس‌جمهوری، "حسن اطاعت"مدیرعامل شرکت ایده‌های نوین پارسیان، "پیمان کیهان ور" قائم مقام و معاون ترجمان، فناوری و تجاری سازی مرکز جامع سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی قطب آذربایجان، "علیرضا شعاع حسنی"  دکترای تخصصی علوم سلولی کاربردی دانشگاه علوم پزشکی تهران، خواهند بود.

همچنین این رویداد همراه با جوایز نقدی برای برندگان و حضور مربیان متعدد در زمینه های مختلف ۱۳ تا ۱۵ اردیبهشت ماه در تبریز برگزار خواهد شد.

جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر به وب‌سایت این رویداد   http://www.stemup.ir مراجعه کنید.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است