پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   68289  | تاریخ خبر : 1396/01/28  | ساعت : 08:00

مهدي رضائي سعيدآبادي/

نقش شورای شهر تبریز در اعتلای نام این شهر تاریخی


نصر: شاید مهمترین وظیفه شوراها را انتخاب شهردار عنوان کرد، شخصی که مهمترین نقش اجرایی در ارائه خدمات شهری و نیز بالاترین مرجع در انجام امور شهری می باشد

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

که در صورت انتخاب درست و محقق شدن امورات مذکور، بسیاری از مشکلات شهری حل می گردد. این مهم انجام نخواهد یافت مگر در صورتیکه مصوبات شوراها در راستای اعتلای شهر باشد.

 بدیهی است در صورتیکه اجرای مصوبات شورا توسط شهردار بطور صحیح انجام پذیرد، می توان به اهداف از پیش تعیین شده دست یافت، اهدافی که با همفکری و بررسی دقیق اعضاء متخصص شورای شهر که توسط آراء مردم همان شهر انتخاب شده اند، طی جلسات و چانه زنی های مختلف در کارگروه های تخصصی تعیین گردیده است و لازم به ذکر است که نقش شورا در نظارت بر اجرای صحیح مصوبات در این هدف جزو ارکان مهم می باشد که راههای رسیدن به هدف را میسر و تسهیل می سازد.

با عنایت به مطالب مذکور میتوان به این نتیجه دست یافت که شهر زیبای تبریز با توجه به قدمت آن و نیز اینکه در طول تاریخ بالغ بر یکصد سال بعنوان پایتخت مطرح بوده است، افرادی متخصص و با همتی مضاعف  می طلبد که با پشتکار و همدلی و طرح  برنامه هایی کاربردی برای سال  2018 ، فرصت را غنیمت شمرده و در اعتلای نام این شهر تاریخی قدم مثبتی برداشته و حرمت این شهر عظیم را حفظ نمایند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

خیلی عالی بود شهر به مردانی مثل شما نیازمند است به امید دیدار شما بعنوان یکی از شوراهای تبریز
03:08:31 1396/01/29
مهران
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است