پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   68136  | تاریخ خبر : 1396/01/24  | ساعت : 22:10

مدير عامل منطقه آزاد ارس در گفت و گو با نصر:

شان نمایندگان محترم مجلس به انجام وظیفه قانونگذاری و نظارت بر اجرای آن است


نصر: مدير عامل منطقه آزاد ارس گفت: نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، وظایفی به عهدا دارند که قانونگذاری در راس همه آنان می باشد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر؛ محسن عرب باغی در گفتگو با نصر ضمن اعلام مطلب فوق گفت: یکی از افتخارات من آن است که نه تنها انتصابم به مدیریت سازمان منطقه آزاد ارس را مدیون کسی نیستم، بلکه برعکس به دلیل دارا بودن کارنامه شفاف و روشنی که در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته ام، افتخار حضور در این سمت را پیدا کرده ام . پذیرفتن و ادامه مسئولیت همواره در اختیار خودم بوده است و هیچ دلیلی جز عشق خدمت به مردم در ادامه مسئولیتم موثر نبوده است.

عرب باغی افزود: در هیج جلسه ای برای ماندن در پست سازمانی خود دست به دامن نماینده منطقه در مجلس شورای اسلامی نشده ام و بعید می دانم که ایشان به انتصاب مدیری یا ابقایش کمک بکنند زیرا تمام نمایندگان تلاش میکنند تا اثبات کنند که در انتصاب ها نقشی نداشته اند و سهم خواهی از مدیران دولتی را مذموم و ناشایست می دانند.
مدیر عامل منطقه آزاد ارس اعلام کرد: خوشبختانه تمام اعضای جلسه ای که نماینده محترم به آن اشاره می کنند در قید حیات بوده و نسبت به صحت و سقم مطالب مطروحه اشاره خواهند کرد. ولی از سویی این نکته هم قابل بررسی است که آیا گسترده شدن محدوده منطقه آزاد بدون مطالعه و کار کارشناسی، بدون مصوبه مجلس محترم شورای اسلامی، بدون ارائه لایحه از سوی دولت و بسیاری باید های دیگر امکان پذیر است و آیا معامله آرای مردم شریف منطقه با دادن وعده توسعه محدوده منطقه آزاد ارس کاری درخور است؟
وی ادامه داد: شرایط توسعه محدوده منطقه آزاد ارس، توسعه زیرساخت ها و بسیاری از موارد اشاره شده از سوی نماینده مجلس قابل بررسی است و نیازی نیست که با بزرگ نمایی یا مانور دادن روی آنها، افکار مردم یک شهر و منطقه را مغشوش و مشوش کرده و با نگران کردن آنان، از امیدشان کاست و آب به آسیاب دشمن ریخت. آنهم در شرایطی بسیار حساس و در آستانه انتخابات که تمام دشمنان این مرز و بوم بی اثر نشان دادن خدمات نظام جمهوری اسلامی را سرلوحه امور خود قرار داده‌اند. 
عرب باغی در پایان ضمن دعوت از تمام منتقدان، کارشناسان و آحاد مردم برای نقد منصفانه و نگاه دور از غرض ورزی به عملکرد 4ساله دولت تدبیر و امید در تمام ایران بخصوص مناطق آزاد و به ویژه منطقه آزاد ارس تاکید کرد: ایران اسلامی به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله) امروز بیش از هر روز دیگر نیاز به وحدت، تقوا و زیست جهادی مردم و مدیران دارد. پس شایسته است با ناظر دیدن خداوند متعال در تمام صحنه های زندگی و کار، از زدن تهمت های ناروا و جعل واقعیت ها خودداری کرده و تمام قد به فکر خدمت به مردم و کشور بود. که هرچه داریم به برکت مردم شریف و مومن ایران است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (6)

نماینده‏ ‏جای‏ ‏نقد‏ ‏ندارد‏ ‏چون‏ ‏عامل‏ ‏توسعه‏ ‏منطقه‏ ‏مدیران‏ ‏است‏ ‏که‏ ‏برادر‏ ‏بچه‏ ‏خود‏ ‏را‏ ‏در‏ ‏نوردوز‏ ‏تحمیل‏ ‏کرده‏ ‏و‏ ‏دهها‏ ‏نفر‏ ‏از‏ ‏اقوام‏ ‏و‏ ‏همروستاییان‏ ‏خود‏ ‏.که‏ ‏در‏ ‏تصمیمات‏ ‏غلط‏ ‏نقش‏ ‏داشته‏ ‏اند‏ ‏
23:03:47 1396/01/24
مرندی
  

كار نماينده دخالت در امور ديگران نيست بهتره به كار خود برسه
09:56:10 1396/01/28
جباري
  
منطقه‏ ‏ازاد‏ ‏در‏ ‏برخی‏ ‏اهداف‏ ‏از‏ ‏مسبر‏ ‏خارج‏ ‏شده‏ ‏ولی‏ ‏علل‏ ‏درگیری‏ ‏مدیر‏ ‏ارس‏ ‏با‏ ‏نماینده‏ ‏چیست‏ ‏؟سهم‏ ‏خواهی‏ ‏نماینده‏ ‏است‏ ‏و‏ ‏یا‏ ‏عدم‏ ‏سهم‏ ‏دهی‏ ‏مدیر‏ ‏ارس‏ ‏.‏ ‏لطفا‏ ‏واقعیت‏ ‏ها‏‏ ‏را ‏مشخص‏ ‏کنند‏ ‏.مردم‏ ‏را‏ ‏به‏ ‏این‏ ‏سنگ‏ ‏و‏ ‏ان‏ ‏سنگ‏ ‏زدن‏ ‏اصلا‏ ‏روا‏ ‏نیست‏ ‏.‏ ‏طبق‏ ‏شنیده‏ ‏گویا‏ ‏نماینده‏ ‏میخواست‏ ‏باز‏ ‏دوستان‏ ‏و‏ ‏اقوام‏ ‏خود‏ ‏را‏ ‏به‏ ‏پست‏ ‏های‏ ‏بالا‏ ‏تحمیل‏ ‏کند‏ ‏
23:14:47 1396/01/24
نوایی
  
از روستاي ايري روستاي .... بيش از 20نفر در ارس در پست هستند كه هيچ قدرو...
10:04:54 1396/01/27
گرگري
  
ايكاش نصر نيوز از واقعيتهاي منطقه ازاد ارس پرده بردارى كند نه از سياهنمايي و دغل بازى عرب باغى ايشان ظلم بزرگى در حق مردم منطقه ر استان كردند . از شما بعيد است در دفاع از ايشان اطلاعات غير واقعي ايشان را پخش كنيد
22:55:06 1396/01/24
عبدالله
  
هرکسی‏ ‏کار‏ ‏خود‏ ‏را‏ ‏انجام‏ ‏دهد‏ ‏و‏ ‏در‏ ‏ان‏ ‏کار‏ ‏تخصص‏ ‏داشته‏ ‏باشد‏ ‏خیر‏ ‏و‏ ‏صلاح‏ ‏نظام‏ ‏در‏ ‏ان‏ ‏است‏ ‏.‏ ‏حالا‏ ‏اکثر‏ ‏مدیران‏ ‏ما‏ ‏مدیران‏ ‏با‏ ‏تدبیر‏ ‏و‏ ‏متخصص‏ ‏نیستند‏ ‏و‏ ‏نمایندگان‏ ‏نیز‏ ‏بغیر‏ ‏کار‏ ‏خود‏ ‏به‏ ‏هر‏ ‏کاری‏ ‏میرسند‏ ‏بمانند‏ ‏تحمیل‏ ‏دوستان‏ ‏بی‏ ‏تخصص‏ ‏خود‏ ‏به‏ ‏مسولیت‏ ‏ادارات‏ ‏و‏ ‏....و
08:44:16 1396/01/25
علی
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است