پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   68023  | تاریخ خبر : 1396/01/23  | ساعت : 10:19

مدیر مجتمع تراکتورسازی ایران/

تولید 14 هزار دستگاه تراکتور در تبریز/ صادرات 2 هزار دستگاه به خارج کشور


نصر: مدیر مجتمع تراکتورسازی ایران میزان تولید تراکتور در این مجتمع طی سال گذشته را 14 هزار و 400 دستگاه اعلام کرد و افزود: حدود 2 هزار دستگاه از تراکتورهای تولیدی به ارزش 700 میلیارد ریال به خارج از کشور صادر شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، ابوالفتح ابراهیمی کیفیت و قیمت را موجب استقبال از تراکتورهای تولیدی ایران در بازارهای خارجی دانست و گفت: کشورهای آفریقایی، جمهوری آذربایجان، افغانستان، پاکستان به ویژه عراق از مهمترین بازارهای صادراتی تولیدات این شرکت است.

وی نیاز کشورمان به تراکتور را سالیانه20 هزار دستگاه عنوان کرد و ارائه تسهیلات ارزان قیمت به کشاورزان برای خرید تراکتور و جلوگیری از واردات تراکتورهای خارجی به کشور برای رونق تولید داخلی خواستار شد.
وی با اشاره به اینکه این شرکت 80 درصد تولید تراکتور را در داخل کشور در اختیاردارد، گفت: پیش بینی تولید امسال با 30 درصد رشد نسبت به پارسال 18 هزار دستگاه است.
مدیرعامل شرکت تراکتورسازی تبریز پیش بینی کرد: 20 تا 25 درصد تولیدات امسال این شرکت به خارج از کشور صادر شود.

ابراهیمی با بیان اینکه همه نوع تراکتور تاقدرت 150 اسب بخار در شرکت تراکتورسازی تبریز تولید می شود تنوع بیشتر تولیدات با تغییرات فنی و ارتقای فناوری تراکتورهای تولید شده را مهمترین برنامه امسال این شرکت عنوان کرد.

شرکت تراکتورسازی ایران، سازندهٔ انواع تراکتور، کامیونت و ابزار در زمینی به مساحت ۴۰۰ هکتار در تبریز قرار دارد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است