پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   67302  | تاریخ خبر : 1395/12/28  | ساعت : 22:01

رئیس شورای شهر تبریز:

تحقق عدالت شهری در دستور کار شورا/ تعرفه عوارض محلی را افزایش نمی دهیم


نصر: رئیس شورای اسلامی شهر تبریز تاکید کرد: تمامی تلاشمان را کردیم که نسبت به سال قبل، تعرفه عوارض را مگر در موارد خاص از جمله جرایم ساختمانی افزایش ندهیم.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، "شهرام دبیری" شامگاه امروز در کنفرانس خبری با اصحاب رسانه به ارائه گزارش کار یکساله شورای چهارم اشاره کرد و افزود: در شورای چهارم اسلامی شهر تبریز، جلسات متعددی در حوزه بررسی لوایح و طرح های مختلف شهری انجام گرفته است.
وی در خصوص تصویب تعرفه عوارض محلی سال ۹۶، اذعان داشت: تمامی تلاشمان را کردیم که نسبت به سال قبل، تعرفه عوارض را مگر در موارد خاص از جمله جرایم ساختمانی افزایش ندهیم.
دبیری به تصویب بودجه بالغ بر دو هزار و 600 میلیارد تومانی برای سال 96 در شهرداری اشاره کرد و گفت: تلاش برای خرید اتوبوس های برقی و راه اندازی کامل خط یک مترو در سال آینه که منجر به بهبود وضعیت حمل و نقل، ترافیک های شهری و کاهش آلودگی هوا می شود، جزء الویت های بودجه سال 96 شهرداری تبریز است.
وی گفت: مسیر گشایی که در سال جاری چندان خوب واقع نشده بود، در سال آینده از الویت های شورای شهر تبریز خواهد بود؛ بنابراین با اجرای سیاست های تشویقی، بودجه مسیرگشایی را افزایش داده و بودجه ای بالغ بر 320 میلیارد تومان برای مسیر گشایی اختصاص یافته است.
وی در ادامه مطلب فوق افزود: با توجه به اولویت قرار گرفتن تبریز 2018، با افزایش 100 میلیارد بودجه اختصاص یافته لازم است تا تمامی بدهی‌ های شهرداری به مردم حقیقی یا حقوقی در مسیر گشایی ها، خرید ها، پیمانکاران و.. تسویه شود؛ همچنین تکمیل بهسازی پروژه مقبره الشعرا، اجرای پروژه کف‌ سازی و انتقال تاسیسات بازار تبریز، آسفالت معابر، اتمام پروژه میدان آذربایجان، رسیدگی به وضعیت روستاهای تازه الحاق شده به تبریز و ... از دیگر اولویت‌ های بودجه سال ۹۶ شهرداری تبریز می توان نام برد.
دبیری به کارهای انجام گرفته در شورای چهارم اشاره کرد و گفت: 18تقاطع غیرهمسطح (روگذر وزیرگذر) باسرعت و کیفیت فوق العاده ای درسه سال اخیربرای اولین بار درکشورانجام شده است.
رئیس اسلامی شورای شهر تبریز به توزیع عادلانه بودجه در رابطه با محلات مختلف شهری خاطر نشان کرد و گفت: با تصویب شدن طرح جامعه تبریز و الحاق روستاها به شهر، سعی داشتیم سمت و سوی بودجه را از مناطق برخوردار به سمت مناطق کم برخوردار سوق دهیم تا حقی را پایمال نکرده و به عدالت شهری تحقق ببخشیم.
انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است