پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   67168  | تاریخ خبر : 1395/12/24  | ساعت : 21:11

خبر/

نتایج رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری اعلام شد


نصر: ارزیابی و رتبه بندی پایگاه های خبری، بر اساس فرم های خوداظهاری و نظر کارشناسی کمیته هفت نفره متشکل از اساتید ارتباطات و نمایندگان منتخب مدیران مسئول پایگاه های خبری اعلام شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل ازایرنا، فرم خوداظهاری رتبه بندی پایگاه های خبری، در نیمه اول سال ٩٤، پس از 6 جلسه بررسی به تصویب مدیران مسئول پایگاه های خبری رسید. 

شاخص های خود اظهاری بر اساس عملکرد پایگاه های خبری در پائیز سال ٩5 مورد ارزیابی قرار گرفت.

روابط عمومی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: خوداظهاری حدود 200 پایگاه خبری که فرم مستندات رتبه بندی را بر اساس شیوه نامه اعلامی ارسال کرده بودند، در مرحله اول بررسی و ارزیابی شد که از این تعداد 27 پایگاه خبری به دلیل رعایت نکردن ماده 18 قانون مطبوعات از روند بررسی خارج شدند.
کمیته رتبه بندی پس از ارزیابی و راستی آزمایی خوداظهاری‌ها نتایج اولیه را در قالب جدول امتیازات برای مدیران مسئول پایگاههای خبری که در طرح رتبه بندی شرکت کرده بودند، ارسال کرد. 
پس از ارسال نتایج اولیه رتبه بندی پایگاههای خبری برای مدیران مسول، ٤٨ پایگاه خبری به نتایج اولیه رتبه بندی اعتراض داشتند و مستندات خود را تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ١٨ اسفند به دبیرخانه ارسال کردند. از ٤٨ اعتراض ارسالی ٣٦ پرونده بر اساس مستندات ارسالی بازبینی و بررسی شد و مدیران مسول ١٢ پایگاه خبری نیز در زمان مقرر شده در جلسه بررسی اعتراض حضور یافتند و مستندات خود را به اطلاع اعضای کمیته رتبه بندی رساندند.

نتایج دومین دوره رتبه بندی پایگاه های خبری عمومی با جداول مربوطه اکنون در سایت معاونت مطبوعاتی قابل مشاهده است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است