پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   67148  | تاریخ خبر : 1395/12/24  | ساعت : 12:40

خبر/

استاد دانشگاه تبریز در حوزه شیمی معدنی کشور برتر انتخاب شد


نصر: علی اکبر خاندار شاه آبادی، استاد دانشگاه تبریز از سوی انجمن شیمی ایران  به عنوان استاد برجسته شیمی معدنی کشور در سال 95 انتخاب شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، در این ارتباط لوح سپاسی از سوی مجتبی شمسی پور، رییس انجمن شیمی ایران به وی اهدا شده که در آن آمده است: جهان سرشار از رازهاست و برای شکوفایی این رموز دنیا نیازمند دستان پرتوان و اندیشه های پویای مردان و زنان بلند همتی است که در طی نمودن این مسیر پرفراز و نشیب سختی ها را به جان می خرند تا نسل های امروز و فردا بر اراده والایشان درود فرستند و ما شاد از آنیم که در کنار چنین عزیزانی هستیم.

عنوان استاد برجسته شیمی معدنی کشور در سال 95 نامی است که به پاس یک عمر تلاش بی وقفه تان در جهت ارتقای این دانش و تربیت دانش پژوهان شایسته در این عرصه برازنده شماست. امید است با اتکال به خداوند تبارک و تعالی همچنان در راه تعالی این دانش گام برداشته و در مسیر سربلندی ایران زمین کوشا باشید. جامعه شیمی کشور ضمن تبریک این عنوان به جنابعالی چشم انتظار درخشش نام و سربلندی تان در بلندترین قله های افتخار دنیاست.

همین گزارش حاکی است: علی اکبر خاندار شاه آبادی، استاد گروه آموزشی شیمی معدنی دانشکده شیمی دانشگاه تبریز بوده، چاپ 82 مقاله در مجلات ISIو مجلات علمی و پژوهشی، ارایه 120 مقاله در همایش های بین المللی و ملی، ریاست دانشکده شیمی، معاون آموزشی دانشکده، مسئول آزمایشگاههای شیمی معدنی و ...  از جمله سوابق علمی و اجرایی وی است.

خاطر نشان می شود: در هجدهمین کنفرانس شیمی معدنی ایران  که اسفندماه سالجاری در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد، علی اکبر خاندار، استاد دانشگاه تبریز بعنوان استاد برجسته و حمیدرضا خواصی ، دانشیار دانشگاه شهید بهشتی تهران به عنوان استاد جوان شیمی معدنی کشور در سال 95 انتخاب شدند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است