پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   66905  | تاریخ خبر : 1395/12/18  | ساعت : 18:30

خبر/

برگزاری همایش مدیریت پروژه با رویکرد تبریز 2018 در دانشگاه پیام نور


نصر: دانشگاه پیام نور تبریز میزبان همایشی با محوریت "مدیریت پروژه با رویکرد تبریز 2018 " در راستای بیان اهمیت کاربرد مدیریت کنترل پروژه در شهر تبریز است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، ایوب علییون کارشناس ارشد مدیریت و از فعالان حوزه مدیریت پروژه در تبریز در گفت و گویی افزود: امروزه همه کشورهای جهان در يک رقابت نفسگير برای فتح قله های علم و تکنولوژی سعی در پيشی گرفتن از يکديگر می باشند و برای اينکه از همقطاران خود عقب نيافتند، برنامه های بلند مدت توسعه و پيشرفت تهيه می کنند و در دل اين برنامه ها، طرحها و پروژه های بزرگ و کوچک تعريف می کنند سپس طرحها را با ابزارها و تکنيک های به روز مديريتی، بررسی و آنها را که توجيهی برای توسعه و پيشرفت ندارند حذف و مابقی را اولويت بندی می کنند.

وی بیان کرد: کلانشهر تبريز که همواره سهم بسزايی در پيشرفت و توسعه کشور داشته است. یکی از مناطق صنعتی و پروژه محور ايران است و با توجه به اينکه در سال 2018 به عنوان پايتخت گردشگری کشورهای اسلامی انتخاب شده می توان گفت شهر به کارگاهی از پروژه ها تبديل شده است و ليکن در حوزه مديريت پروژه علمی و بهينه با ضعف هایی روبروست.

وی تاکید کرد: جای خالی مديريت علمی و بهينه در پروژه های استان  دیده می شود و پردازش به مسائل پروژه های  اجرا شده در شهر تبریز یک نیاز بحساب می آید.

وی ادامه داد: از این رو دانشگاه پیام نور تبریز همایشی با محوریت "مدیریت پروژه با رویکرد تبریز 2018 " ترتیب داده است تا اهمیت این مسئله را بیان کند که البته هدف فقط تبریز 2018 نبوده و بلکه فرهنگی سازی استفاده از مديريت علمی در پروژه های شهری است.

این گزارش می افزاید، حضور در این همایش حضور برای عموم و علاقمندان به حوزه مدیریت پروژه شهری آزاد است .

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است