پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   66629  | تاریخ خبر : 1395/12/12  | ساعت : 18:19

در بازدید دبیرکل فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران از سازمان اسناد ملی منطقه شمال غرب کشور

زمینه های همکاری های متقابل اسنادی در حوزه ورزش بررسی شد


نصر: دبیرکل فدراسیون سوارکاری کشور و معاون فنی فدراسیون و همچنین رئیس هیئت سوارکاری استان و کارشناسان و مسئولین این فدراسیون در سازمان اسناد ملی منطقه شمال غرب کشور حضور یافتند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، در ابتدای این دیدار آل هاشم، مدیر سازمان اسناد ملی شمال غرب ضمن ابراز خرسندی از حضور دبیرکل فدراسیون و همراهان، به شرح فعالیتهای مرکز در حوزه اسنادی پرداخت و به زمینه های همکاری متقابل اشاره کرد.

وی جمع آوری اسناد مربوط به ورزش سوارکاری را ضروری دانست و از آمادگی مرکز اسناد ملی شمال غرب برای همکاری در خصوص جمع آوری و نحوه نگهداری این اسناد خبر داد.

در این دیدار همچنین  کاظمیان، دبیرکل فدراسیون سوارکاری کشور، ایجاد موزه مجازی در حوزه ورزش سوارکاری را از طرحهای مهم در معرفی این ورزش و همچنین نژادهای اسب در کشور عنوان کرد و همکاری صمیمانه سازمان اسناد ملی را خواستار شد.

وی به حضور  جاویدی در مسئولیت هیئت استان نیز اشاره کرد و افزود: از زمان قبول مسئولیت ایشان شاهد پیشرفت چشمگیر این ورزش بوده و الان جزو هیئتهای فعال و دارای رتبه های بالا در رنکینگ هیئتهای سوارکاری استانها میباشد.و با توجه به مسئولیت ایشان در کمیته آموزش فدراسیون، آموزشهای دوره ای در این خصوص نیز جهش اساسی داشته است.

جاویدی رئیس هیئت سوارکاری استان نیز، با ارائه گزارشی در خصوص فعالیتهای انجام یافته در مدت اخیر، به برنامه برگزاری تور سوارکاری، برگزاری جام نشاطی و دیگر برنامه های در دست اقدام اشاره کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است