پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   66063  | تاریخ خبر : 1395/12/01  | ساعت : 22:45

برای عکاسان تبریزی/

قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری


نصر:برا ی چندمین بار در تبریز اصحاب رسانه مورد بی مهری مسئولین قرار می گیرند . این بار نوبت به عکاسان زحمت کش رسید.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش سرویس ورزشی نصر،بار دیگر در تبریز شاهد بی حرمتی به اصحاب رسانه بودیم.تازه داشتیم بی حرمتی همیشگی به خبرنگاران را فراموش می کردیم که عکاسان مورد بی احترامی قرار گرفتند.

حال به عنوان یک خبرنگار باید نوشت .از بی مهری مسئولین نسبت به عکاسان زحمت کش ورزشی نوشت.دیروز زمین پر از برف بود.دمای هوا زیر 15 درجه بود.اما شور و حرارت عکاسان با تعصب تبریزی مثل همیشه زینت بخش بازی بود.

اما چیزی نگذشت که در نیمه دوم ناظر بازی نتوانست جلوی بی فرهنگی خود را بگیردو زورش به عکاسان رسید.آقای توکی شما به چه جراتی به عکاسان زحمت کش تبریزی توهین می کنید؟رفتار بد بعضی مسئولین انتظامی به کنار و هزاران مشکلی که برای اصحاب رسانه بوجود می آید به کنار شما این وسط به دنبال چه بودید؟به چه حقی به عکاسان ورزشی بی احترامی می کنید؟شما نمی دانید هواداران و اصحاب رسانه در قوانین فیفا و ای اف سی بیشترین ارزش را دارند ؟ معلوم است که نمی دانید وقتی مشخص نیست چگونه وارد این گود شده اید نتیجه این می شود.وقتی ناظر های سازمان لیگ هیچ دوره ای را سپری نمی کنند همین می شود.البته از سازمان لیگ و فدراسیونی که خود قهرمان را انتخاب می کند، بیش از این انتظار نمی رود.

چشم و گوشتان را باز کنید اینجا تبریز است و همه چیز حرمت دارد. تقدیر از خبرنگارانی که به خاطر بی حرمتی به همکارانشان کنفرانس را تحریم کردند.دمشان گرم!

درست که در این فوتبال چیزی سر جایش نیست اما چرا همه اتفاق ها برای تبریز می افتد؟شاید این هم به کم لطفی مسئولین خودی برگردد.که یکی از دلایلش همین است.وقتی 23 هفته گذشته و کارتی برای عکاسان و خبرنگاران صادر نشده وضع همین می شود.

قدردان زحمات عکاسانی هستیم که در سرما و گرما در مکان های باز و بسته ی ورزشی حاضر می شوند وهنرنمایی ورزشکارانی را به تصویر می کشند که به گفته ی ناظر سلامتیشان از همه چیز با ارزش است .آری سلامتی بازیکنی که میلیارد ها تومان پول بیت المال را می گیرد باارزش تر از عکاس هنرمندی است که عاشقانه زحمت می کشد.درد این ماجرا آنجاست که ناظر خود آذری صحبت می کرد.به حال این فوتبال باید خون گریه کرد که هیچ چیزش سر جایش نیست.اگر این پتانسیل رسانه ای که در تبریز است ، اعم از عکاسان زجمت کش و خبرنگاران در جای دیگر بود دست و پای آنهارا  طلا می گرفتند. بقول شاعر باید به مسئولین گفت :

کز طلا گشتن پشیمان گشته ایم ، مرحمت فرموده مارا مس کنید...

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است