پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   66039  | تاریخ خبر : 1395/11/30  | ساعت : 14:35

نه بدان شوری و شوری نه بدان بی نمکی!!/

روزه سکوت آجرلو ادامه دارد / تراکتور محروم می شود تا پرسپولیس بماند


نصر: مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی تبریز بعد از محرومیت تراکتورسازی از پنجره نقل و انتقالات همچنان سکوت کرده است. تراکتورسازی قربانی عدم محرومیت پرسپولیس می شود.
 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش سرویس ورزشی نصر،تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز یکی از مدعیان اصلی قهرمانی ، دچار مشکلات سختی شده است.

این تیم به دلیل بدهی به بازیکنان و مربی خارجی توسط فیفا از نقل و انتقالات زمستانی و تابستانی محروم شد.مصطفی آجرلو مدیر عامل تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در این مدت روزه سکوت به خود گرفته است .

سکوت آجرلو دیگر جایز نیست

آجرلو که مدیریت موفقی در پاس تهران داشت با برنامه کامل برای تراکتورسازی پا در این باشگاه گذاشت تا بتواند بعد از سال ها حق خوری، حق تراکتورسازی را به این تیم بازگرداند.آجرلو در بدو ورود با تمدید قرار قلعه نویی و جذب بازیکنان نامی ، نشان داد با قدرت آمده است.

آجرلو همه ی فعالیت های خودش را در صفحه شخصی خود با هواداران در میان می گذاشت .این ارتباط به قدری تنگا تنگ پیش رفت که حتی وقتی با بازیکن ارمنی قرارداد بسته شد به دلیل اعتراض هواداران قرار داد اورا فسخ کرد.

آجرلو اما این بار تصمیم  گرفته سکوت کند و جواب هیچ خبرنگار و هواداری را ندهد.سکوت آجرلو در این زمان حساس جایز نیست.سکوت آجرلو باعث شده تا دشمنان تراکتورسازی دست به شایعه سازی علیه تراکتورسازی بزنند.

روزه سکوت ؛از ناتوانی یا قدرت؟

روزه سکوت آجرلو که چند هفته ای می شود آغاز شده است همچنان ادامه دارد.مشخص نیست دلیل این سکوت چه چیزی می تواند باشد.اما این سکوت از دو دلیل خارج نیست .یا آجرلو به آخر خط رسیده و امیدی به بهبود وضعیت تراکتورسازی ندارد و یا سردار در پی حل مشکلات تراکتورسازی است .هرچه باشد سکوت در مقابل

میلیون ها  هوادار عاشق تراکتور جایز نیست .هواداران با توجه به تلاش های آجرلو در اول فصل همچنلان حامی او هستند اما سکوت او کمی هواداران را اذیت کرده است.

قورباغه ابوالعطا شد

برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم پرسپولیس تهران ، اعلام کرد به زودی 8 امتیاز از تراکتورسازی کم خواهد شد تا رقیب اصلی ما استقلال باشد.این نوع صحبت کردن برانکو حاکی از غرور کاذبی است که فدراسیون به او هدیه کرده است.وقتی برانکو که بزرگترین افتخارش قهرمانی در لیگ عربستان است ، علیه یکی از بهترین مربیان جهان مصاحبه کرد ، و فدراسیون سکوت کرد همین می شود.وقتی برانکو اجازه تخریب کارلوس کی روش را دارد ، حتما اجازه دارد برای تراکتورسازی تبریز هم حاشیه سازی کند.

حتما برانکو نمی داند که پرسپولیس 9 میلیارد تومان فقط به خوزه مانوئل بدهکار است و اگر پرداخت نکند این بار علاوه بر کسر امتیاز به لیک دسته یک هم سکوت خواهد کرد.

8+6 معنایی ندارد

متاسفانه عدالت دیگر در فوتبال ایران حاکم نیست .مافیای فوتبال ایران این بار تصمیم بر قهرمانی یک تیم خاص گرفته است و مثل همیشه این تراکتورسازی تبریز است که باید قربانی شود.عابربانک در بیرون از فدراسیون و امیر عابدینی در داخل فدراسیون بخوبی این سناریو را مدیریت می کنند.بحث اول کسر 8 امتیاز از تراکتورسازی به دلیل بازی دادن به 3 بازیکنی که در نیم فصلجذب شده است یک توهمی بیش نیست.فیفا در این امر همه چیز را به فدراسیون فوتبال ایران وا گذاشته است و کمیته انظباطی اعلام کرد تیم ها باید 2 ساعت بغعد از بازی شکایت می کردند و نتایج به هیچ عنوان بر نمی گردد.

اما 6 امتیازی که رسانه های معلوم الحال تهرانی به آن می پردازند چیزی جز حواشی علیه تراکتور نیست.اگر 6 امتیاز از تراکتور باید کم شود پس پرونده پرسپولیس چه می شود؟ فدراسیون منتظر است تا نیم امتیاز هم شده از تراکتور کم کند پس دلیل عدم کسر 6 امتیاز از تراکتورسازی چیست/

شک نکنید در نامه فیفا که به طور کامل منتشر نمی شود و فقط نام تراکتورسازی را منتشر کرده اند نام دیگر تیم ها نیز وجود دارد اما فدراسیون جرات اعلام رای پرسپولیس را ندارد.

فوتبال ایران در یک قدمی نابودی

فیفا اعلام کرده اگر کسر امتیاز ها اعمال نشود تیم های پایه ایران از جدول مسابقات حذف می شوند و حتی تیم بزرگسالان هم در خطر حذف قرار دارد.فدراسیون برای اینکه پرسپولیس تهران را در خطر سقوط به دسته یک می بیند در تلاش است با نمایش تراکتورسازی به عنوان متهم ردیف اول همه چیز را پای این تیم مظلوم بگذارد.چیزی که قابل لمس است  فدا شدن کل تیم های ملی به خاطر یک تیم خاص تهرانی است.حال باید فدراسیون پاسخ گو باشد که مثل همیشه نیست.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (4)

وقتی برانکو واقای پروین پیشکو میشوند وقتی عابدینی سخنگو میشود باید تراختور قربانی شود تا پرسپولیس قهرمانشو
22:06:38 1395/12/01
هوادار
  
ايشان با توني وآيان رمزي صحبت كرده اند وقرارشده بصورت قسطي طلب آنها پرداخت شود ونيازي به رسانه اي كردن نيست
08:04:05 1395/12/01
ليدر تراكتور
  
با سلام تراکتور تنها تیم بدهکار نیست پس اگر قرار باشد که کسر امتیازی در کار باشد باید برای همه تیم های بدهکار اتفاق بیفتد تراکتور همیشه در قلب طرفدارانش یک قهرمان است بهتر است فدراسیون مواظب رفتار ناعادلانه خود باشد ، شاید دشمنی با یک تیم تبریزی پیامد خوبی برایش نداسته باشد.
11:11:31 1395/12/07
نادر
  
ايشان در برنامه موج فوتبال هفته گذشته همه گفتني هارا را گفت كاش قبل از نوشتن مقاله يك مطالعه اي ميكرديد
00:06:37 1395/12/09
ليدر تراكتور
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است