پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   65490  | تاریخ خبر : 1395/11/19  | ساعت : 16:13

شیاری؛ عضو شورای اسلامی شهر تبریز:

تخریب "بنیان دیزل" خیانت به صنعت آذربایجان است/ هیچ گاه مصوبه تغییر کاربری "بنیان دیزل" را امضا نکردم


نصر: عضو سابق کمیسیون توافقات شهرداری منطقه 6 تبریز  گفت: تخریب کارخانه "بنیان دیزل" خیانت به صنعت آذربایجان است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، "علی شیاری" دقایقی پیش در گفت و گو با خبرنگار سرویس اقتصادی نصر افزود: با وجود فشارهای شهردار وقت منطقه 6 (که در برخوردهای اخیر دستگاه قضایی با اعضای شورای شهر و کارکنان شهرداری تبریز برکنار شد) و اصرار شهردار تبریز هیچ گاه مصوبه تغییر کاربری بنیان دیزل را امضا نکردم.

وی در پاسخ به این سئوال که دلیل عدم امضای این مصوبه چه بود، اظهار داشت: با توجه به حرکت های نامتعارف مدیران این مجموعه از جمله اعزام 20 نفر از کارشناسان قیمت گذاری زمین به سفر سیاحتی ترکیه و فشارهای مختلف مبنی بر تغییر کاربری واحد تولیدی – صنعتی به تجاری –تفریحی هیچ گاه راضی نشدم این مصوبه را امضا کنم.

شیاری اضافه کرد: اصرار بر انتخاب کارشناسان خاص به جای هیات ارزیابی شهرداری تبریز و کارشناسان دیگر خود از جمله دلایل عدم امضای بنده بود.

این عضو شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه بنیان دیزل قبل از واگذاری به این شخص خاص ساختاری دولتی داشت، افزود: اگر قرار بر تغییر کاربری و افزایش ارزش افزوده قیمت زمین بود، چرا این افزایش به جای دولت به جیب این فرد خاص برود؟!

شیاری پس از طرح این سئوال تاکید کرد: تاریخ این خیانت آشکار به صنعت استان را ثبت خواهد کرد و تمام کسانی که هم اکنون بی پروا تلاش در نابودی صنعت آذربایجان دارند نامشان در تاریخ ثبت خواهد شد و آیندگان تخریب گران منطقه صنعتی غرب تبریز را خواهند شناخت.

وی در پاسخ به این سئوال که معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی تغییر کاربری و تخریب کارخانه بنیان دیزل را در راستای سیاست های شورای عالی شهرسازی می داند، افزود: این موضوع کذب محض است چرا که در این صورت باید شاهد سونامی تغییر کاربری های در منطقهه صنعتی غرب تبریز باشیم.

وی اضافه کرد: البته بر اساس ارزیابی های صورت گرفته ایجاد مجتمع تجاری و رفاهی در قلب واحدهای صنعتی تبریز توجیه اقتصادی ندارد!

این گزارش حاکی است، به دنبال آغاز تخریب کارخانه بنیان دیزل در منطقه صنعتی غرب تبریز واکنش ها به این اقدام ابعاد ملی به خود گرفته است به نحوی که رسانه های مختلفی نسبت به این حرکت واکنش نشان داده اند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (5)

ازپایگاه خبری نصرنیوز بی ریا وبی تملقازاعماق قلبهای بیکران جوانان اذربایجان که حرف دل انهارا دراحیاءصنایع مادراستان شاید باتحمل هزاران هزینه هها پیگیری می کنند تشکر وقدردانی می شود وبی شک این تلاشها درتاریخ وزین ایران اسلامی واذربایجان سرافراز ثبت خواهد شد امید است تاحل ریشه ای برگشت بنیان دیزل به حالت اولیه مابقی رسانه هها نیز همگام بانصرنیوز سربلند پی گیری نمایند
09:08:07 1395/11/20
ناصر
  
آفرين به غيرت وتعصب شما
17:13:32 1395/11/19
كاملي
  
این جمله شما هویت وپاکدامنی شما است ، باشد که دیگران هم یه خود آیند. ""با توجه به حرکت های نامتعارف مدیران این مجموعه از جمله اعزام 20 نفر از کارشناسان قیمت گذاری زمین به سفر سیاحتی ترکیه و فشارهای مختلف مبنی بر تغییر کاربری واحد تولیدی – صنعتی به تجاری –تفریحی هیچ گاه راضی نشدم این مصوبه را امضا کنم. ""
21:18:17 1395/11/19
امین
  
من شخصا صورتجلسه رادیدم ایشان جای امضایش خالیه ولی شهرداروقت منطقه شش امضاکرده والان بااتهام اختلاصهای میلیاردی درزندان است
00:10:05 1395/11/20
پدارم
  
شياري قهرمان افشا كن افشا كن
08:00:32 1395/11/20
سليمي
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است