پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   64039  | تاریخ خبر : 1395/10/23  | ساعت : 07:20

در گفتگوی اختصاصی با نصر:

شادلو:هدف اصلی باشگاه عقاب تبریز احیای اخلاق در ورزش است


نصر:مدیر عامل باشگاه عقاب تبریز گفت:با حمایت های امیر واحدی فرمانده محترم پایگاه شکاری ، افق روشنی در انتظار باشگاه عقاب تبریز می باشد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش سرویس ورزشی نصر،سرگرد امید شادلو مدیر عامل باشگاه عقاب تبریز در رابطه با فعالیت های این باشگاه به خبرنگار ورزشی نصر گفت:باشگاه عقاب از زمان تأسیس نیروی هوایی فعالیت داشته است اما در طول تاریخ این فعالیت با نوساناتی روبرو بود که در این میان از سال ۹۳ باشگاه فعالیت گسترده ای را شروع کرد و  رشته فوتبال اولین فعالیت باشگاه بود که بعد از آن فوتسال،والیبال و کشتی نیز شروع به فعالیت در سطوح استانی و کشوری کرده است..

وی افزود:ما در رشته فوتبال ابتدا با دو بازیکن سرباز و چند بازیکن و کمک مسولین شروع کردیم و بعد از چند ماه با آقای رامین محمد پور آشنا شدیم یکی از مربیان آینده دار میتوان نام برد.تیم عقاب در اولین گام در لیگ مناطق اول شد و به لیگ استان صعود کرد و  دراین لیگ هم به مقام اول رسید و به لیگ دسته ۳ صعود کرد و با تمامی مشکلاتی که داشتیم شروع کردیم و در گروهی که حریفان قدری فعالیت داشتند با اختلاف ۱ امتیاز سوم شدیم و نتوانستیم به مرحله بعدی صعود کنیم اما همه مسولین از نتایج کسب شده رضایت کامل دارند.

شادلو در رابطه با جذب نیرو اظهار داشت:روال کاری مجموعه ی ما طوری است که نفراتی که حین خدمت هستند یا خواستار حضور در تیم عقاب هستد تست گیری می کنیم و اگر از نظر فنی و اخلاقی در چارچوب باشگاه ما باشد،با مسئولین امر هماهنگی های لازم  در خصوص جذ آن ها انجام می پذیرد . ما سعی می کنیم با رعایت اخلاق پیش رویم و جا دارد از تمامی سربازنمان تشکر کنم که چارچوب باشگاه را همیشه در کنار مسائل فنی فوتبال رعایت میکنند.

  رییس تربیت بدنی پایگاه شکاری شهید فکوری خاطر نشان کرد:مجموعه ما از نظر استخر،زمین چمن تمرین،زمین بازی اختصاصی،هتل و...مشکلی ندارد و با پیشرفتی که داریم قصد داریم با ترمیم و تعمیر داشته های باشگاه و تعاملات سالم ورزش استان را ارتقا دهیم.

وی افزود:هرشخصی که در نیروی هوایی در تیم های ورزشی خدمت می کند نمی توان گفت که در اختیار خودش است و اصلا اینطور نیست.اولین وظیفه همه ما حفظ امنیت حریم هوایی شمال غرب است که خوشبختانه به این وظیفه عمل کرده ایم و قصد داریم در کنار وظیفه اصلی مان به ورزش نیز بها دهیم.ما اگر بتوانیم در ورزش سربازی یک نفر را به سطوح حرفه ای معرفی کنیم توانستیم به اهداف باشگاه عمل کنیم.

وی دررابطه با برگزاری کلاس مربی گری در پایگاه شکاری گفت:باشگاه عقاب یک دوره مربیگری C ایران را به کمک اقای  رضا فرج پورو احد نظرزاده برگزار کرد و این اساتید در طی این دوره همیشه اظهار داشتند هرروز یک تغییر در باشگاه بوجود می آید و این بدین معنی است که  مجموعه ما در حال رشد است.اما نیروی هوایی نمیتواند به تنهایی بستری را فراهم کند تا سرباز به ورزش حرفه ای ادامه دهد مگر با تعامل و کمک منابعی با حفظ چارچوب باشگاه عقاب وهر کسی به دید ورزش به این مجموعه کمک می کند دستش را به گرمی می فشارم.

 وی افزود:ما سعی کرده ایم مسائل مالی را شفاف بیا کنیم تا حرف و حدیثی پیش نیاید و هرکس در ذهنش سوالی پیش آید،ما در خدمتیم و جوابگوی تمامی دوستان هستیم.

مدیر عامل باشگاه عقاب دررابطه با تیم فوتسال گفت:اما درباره رشته های فوتسال باید بگویم که توانش از فوتبال هم بیشتر است و با پشت سر گذاشتن تمامی مراحل به لیگ دست ۳ راه یافتیم و تمامی مسولین تیم عقاب را شانس اول قهرمانی پیش بینی کرده بودند اما با بدشانسی این امر محقق نشد.ولی ما از نو شروع کردیم و دو مسابقه انجام دادیم و با کسب حداکثر امتیازات در صدر جدو قرار داریم

 وی ادامه داد:تیم والیبال عقاب نیز در سطح خوبی قرار دارد و قطعا در زیر گروه تیم داری خواهیم کرد.هدف نیروی هوایی ارزش دادن به سربازان است و باشگاه عقاب در راه توانمند سازی ورزشکاران استان عمل میکند و شعار اصلی باشگاه این است که ابتدا باید باشگاه اخلاق باشد.

 سرگرد شادلو در پایان خاطر نشن کرد:هیچ یک از فعالیت های ما به ثمر نمی نشست اگر فرماندهی محترم پایگاه شکاری،امیر سرتیپ دوم خلبان واحدی از ما حمایت نمیکرد.ایشان با توجه به همه ی مشکلات موجود در این راه از ما حمایت کردند. علاقه ی شدید ایشان به ورزش باعث پیشرفت باشگاه عقاب شده است.

وی خاطر نشان کرد : در باشگاه عقاب قبل از هرچیزی تلاش می کنیم، باشگاه اخلاق باشیم و بر اصول اخلاقی همیشه پای بندیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است