پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   63931  | تاریخ خبر : 1395/10/20  | ساعت : 22:48

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال هفتمین برد شهرداری تبریز را تایید کرد


نصر:  کمیته انضباطی فدراسیون والیبال با برنده اعلام کردن تیم شهرداری تبریز در دیدار ناتمام هفته هشتم لیگ برتر با هاوش گنبد، هفتمین برد این تیم را تایید کرد.

به گزارش نصر از ایرنا، در هفته پانزدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان ایران جام «شهدای منا» تیم های هاوش گنبد و شهرداری تبریز در سالن المپیک گنبد به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه در ست چهارم به دلیل پرتاب اشیاء از سوی تماشاگران به داخل زمین ناتمام ماند.
کمیته انضباطی فدراسیون والیبال امروز (دوشنبه) به پرونده این مسابقه رسیدگی کرد و رای به شکست فنی هاوش گنبد (سه بر صفر در سه ست 25 بر صفر) مقابل شهرداری تبریز داد.
متن کامل رای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در این پرونده به قرار زیر است:
نظربه اینکه مطابق گزارش ناظرفدراسیون علت ناتمام ماندن مسابقه بین تیمهای هاوش گنبد و شهرداری تبریز در تاریخ دهم دیماه پرتاب اشیاء فلزی به داخل زمین مسابقه و جنجال و بکاربردن الفاظ زشت و توهین آمیز از سوی برخی تماشاگران منتسب به تیم هاوش گنبد بوده، به گونه ای که ادامه مسابقه در آن شرایط ممکن نبوده است، و با امعان نظربه اینکه برقراری نظم و فراهم کردن شرایط مناسب برای انجام مسابقه به عهده تیم میزبان است که تیم هاوش گنبد به تکلیف قانونی خود درحفظ نظم و آرامش سالن مسابقه و کنترل تماشاگران عمل نکرده است. بنابر این با استناد به مقررات موضوعه و اختیارات حاصله از آئین نامه انضباطی سازمان لیگ به ویژه بند 38 و 39 از ماده 10 آئین نامه نتیجه مسابقه سه بر صفر (باخت فنی) به نفع تیم شهرداری تبریز اعلام شد.
شهرداری تبریز با احتساب این پیروزی، 23 امتیازی شد تا با یک پله صعود در جایگاه ششم جدول لیگ برتر والیبال قرار گیرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است