پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   63782  | تاریخ خبر : 1395/10/18  | ساعت : 17:20

کنفرانس قبل از بازی/

فرکی:هیچ کس به دنبال فوتبال زیبا نیست/فردا بدنبال 3 امتیاز هستیم


نصر: سرمربی تیم فوتبال سایپا:بازی فردا برای ما و تیم ماشین سازی، یک بازی حیاتی است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش سرویس ورزشی نصر، حسین فرکی سرمربی تیم فوتبال سایپا دررابطه با بازی فردا اظهار داشت:از حضور دوباره در تبریز خوشحالم.بازی ماشین سازی بهانه ی خوبی شد تا دوباره در تبریز حضور پیدا کنم.دیدار با ماشین سازی بعنوان دیدار پایانی نیم فصل اول،در زمان خود برگزار نشد ، که ما در این رابطه متزلزل شدیم.

وی افزود:با برنامه ای که در نیم فصل پیش بینی کرده بودیم به دور ماندیم.کمبود زمان تا شروع نیم فصل دوم ، شرایط تیمی مارا دشوار کرده است.ما برای دیدار فردا آماده هستیم.بازی فردا برای ما و برای تیم پرطرفدار ماشین سازی خیلی حیاتی است.

سرمربی تیم فوتبال سایپا افزود:شرایط ماشین سازی و ما تقریبا برابر است،رضایت ما و ماشین سازی از نتایج نیم فصل اول جلب نشد.برای برد تلاش میکنیم بی شک برد در بازی فردا شرایط هردو تیم را بهبود خواهد بخشید.

وی ادامه داد:حضور مربی خوبی مثل کاظمی در سکان هدایت ماشین سازی بی شک به کیفیت بازی فردا خواهد افزود.من از کیفیت بازی سایپا ناراضی نیستم.با توجه به تغییراتی که در اول فصل داشتیم کیفیت خوبی را نشان دادیم،البته از نتیجه بعمل آمده راضی نیستیم.

فرکی دررابطه با لیگ ایران گفت:به تعطیلات و فرسایشی شدن لیگ اعتراض کردیم،این تعطیلات باعث منفی شدن کیفیت بازیکنان می شوند.در نقل و انتقلات هم شاید جابجایی ها هیچ اثری هم نداشته باشد.حال به فوتبال زیبا بها نمی دهند همه به دنبال نتیجه هستند و کیفیت لیگ هم باعث می شود که فقط به نتیجه بسنده کنیم.

فرکی دررابطه با شرایط باشگاه سایپا اظهارداشت:در اول فصل تغیرات زیادی در تیم بوجود آمد ، از مدیریت بازیکنان و کادرفنی ، تلاش شد تا نیم فصل این کاستی ها جبران شود و بتوانیم با هم هماهنگ تر شویم،اگر می توانستیم 2 بازی پیروز شویم بی شک وضع ما بهتر از این تیم بود.

وی افزود:میانگین سنی تیم وقتی ما تیم را تحویل گرفتیم زیاد بود تلاش کردیم با اضافه کردن جوان ها بتوانیم آینده سایپا را با این بازی کنان تامین کنیم.تفاوت این لیگ با لیگ گذشته در این است که ماشین سازی حتی می تواند با نتایج خود به رتبه های بالابیاید.

سرمربی تیم فوتبال سایپا دررابطه با آلودگی هوای تبریز اظهارداشت:ورزشکاران بیشتر در معرض خطر هستند.امیدوارم که رسیدگس شود،البته فوتبال ما خیلی بهرنج است بعضی تصمیمات را نمی شود گرفت،جان مردم بیشتر از هرچیزی ارزش دارد ولی وقفه ی بوجود امده در بازی ما و ماشین سازی بی شک بازی فردا تعطیل نخواهد شد.

فرکی در رابطه با نقل و انتقالات باشگاه گفت:مسعود حسن زاده از جمع ما جدا شده است ، واین جدایی بی شک به نفع هردو طرف خواهد بود.خلعتبری و حامد لک هم به جمع ما اضافه شدند ولی به دلیل پر بودن لیست فردا نمی توانیم از آنهااستفاده کنیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است