پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   63727  | تاریخ خبر : 1395/10/17  | ساعت : 23:12

اختصاصی نصر/

نامه 224 نفر از پرسنل شرکت ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی ایران در تقدیر و حمایت از عملکرد رئیس اداره تصفیه امور ورشکستگی


نصر: شورای اسلامی کار و پرسنل شرکت ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی ایران با امضای نامه ای خطاب به رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی از تلاش ها و اقدامات "عزیز امن الهی" معاون قضایی و رئیس اداره تصفیه امور ورشکستگی حمایت کردند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، شورای اسلامی کار و پرسنل شرکت ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی ایران با امضای نامه ای خطاب به رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی از تلاش ها و اقدامات "عزیز امن الهی" معاون قضایی و رئیس اداره تصفیه امور ورشکستگی حمایت کردند.

در این نامه که به امضای 224 نفر از پرسنل شرکت ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی ایران رسیده و نسخه ای از آن در اختیار تحریریه «نصر» قرار گرفته، آمده است:

 

«ریاست محترم دادگستری کل آذربایجان شرقی

جناب آقای مظفری

با سلام و تحیات

احتراماً چنانچه مستحضرید با توجه به مشکلات عدیده ای که از سال 90 شرکت ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی ایران با آن مواجه گردیده که موجبات صدمات جبران ناپذیر برای قشر کارگران، خانواده های آنان و شرکت گردید.

از سال 94 با ورود اداره تصفیه ورشکستگی با وجود مشکلات عدیده ای که در جهت سر پا نگه داشتن شرکت و حفظ اشتغال کارگران و بازنشستگی کارگران وجود داشت، جناب آقای امن الهی با صداقت، درایت و شجاعت در مقابل تمامی مشکلات با حوصله و صبر ایستادگی نموده اند و با همکاری سایر همکاران خود و مقامات ارشد استانی شرکت را از حالت توقف، مجدداً فعال نموده و برای کارگران زحمتکش امنیت شغلی و کار ایجاد نموده اند و با توجه به معوقات بیش از یک سال کارگران شرکت، با تدابیر و رایزنی های مثبت و تلاش شبانه روزی آقای امن الهی کلیه معوقات حقوق از آبان ماه 94 پرداخت گردید که موجبات سر و سامان یافتن معیشت و زندگی خانواده های ما کارگران گردید. حتی با اجاره کارخانه به مجتمع تراکتورسازی ایران موجبات فراهم نمودن امنیت شغلی و معیشتی ما کارگران گردیده اند.

ما کارگران و خانواده های کارگران شرکت ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی ایران ضمن تقدیر و تشکر از کلیه زحمات و تلاش های شبانه روزی حاج آقا امن الهی و همکاران ایشان و مقامات استانی در مدت مدیریت ایشان در اداره تصفیه امور ورشکستگی، قاطعانه از تلاش ها، درایت و تصمیم آنها حمایت و پشتیبانی خود را اعلام می نماییم و از کلیه مسئولان استان اعم از نمایده مقام معظم رهبری، ریاست کل دادگستری استان، استانداری محترم و سایر مقامات استدعا داریم قاطعانه از کلیه اقدامات و تلاش های آقای امن الهی حمایت و پشتیبانی نمایند و با توجه به اینکه کلیه اقدامات آن ها در جهت حفظ شرکت، کارگران و معیشت خانواده های آن ها می باشد، فشارها و جوسازی هایی بر علیه ایشان و اقدامات صورت گرفته وجود دارد که باعث خستگی و حتی کناره گیری آقای امن الهی از مسئولیت اداره شرکت را به وجود آورده است.

در پایان ضمن یادآوری اینکه در صورت کناره گیری ایشان از این مسئولیت سنگین، موجب بازگشت سرنوشت شرکت و کارگران به روزهای وخیم گذشته خواهد گردید. ما کارگران و خانواده های خود ضمن حمایت و پشتیبانی از کلیه اقدامات آقای امن الهی که در جهت تامین امنیت شغلی و معیشت کارگران صورت گرفته است، استدعا داریم کلیه مسئولین استانی و کشوری از اقدامات و تلاش های ایشان حمایت و قدردانی شایسته را به عمل آورند و مانع کناره گیری و احیاناً استعفای آقای امن الهی تحت فشار و جوسازی های ناصواب و مغرضانه گردند.

اعضای شورای اسلامی کار و کارگران شرکت ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی ایران با امضاء نامه مذکور از خدمات و تلاش های شبانه روزی حاج آقا امن الهی تقدیر و تشکر می نماییم.»

 

photo_2017-01-06_23-21-13.jpg

photo_2017-01-06_23-21-45.jpg

photo_2017-01-06_23-21-39.jpg

photo_2017-01-06_23-21-32.jpg

photo_2017-01-06_23-21-42.jpg

photo_2017-01-06_23-21-36.jpg

photo_2017-01-06_23-21-19.jpg

photo_2017-01-06_23-21-48.jpg

***

به گزارش سرویس اقتصادی نصر، "عزیز امن الهی" معاون قضایی و برنامه ریزی رئیس کل دادگستری و همچنین رئیس اداره تصفیه امور ورشکستگی آذربایجان شرقی است که عملکرد وی و همکارانش در احیای دوباره شرکت ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی ایران و خودروسازی رخش خودرو دیزل موجب تحسین فعالان صنعتی و اقتصادی آذربایجان شرقی شده است.

«اداره تصفیه امور ورشکستگی» یکی از زیر مجموعه های مهم قوه قضائیه است که وظیفه آن تصفیه و پالایش بدهی شرکت های ورشکسته به افراد حقیقی و حقوقی مطابق قانون مصوب مجلس شورای اسلامی است.

پس از مشکلات اخیر اقتصادی در سال های گذشته و با بحرانی شدن اوضاع کارخانه های واگذار شده به بخش خصوصی نا اهل، نقش اداره امور ورشکستگی در جامعه و اقتصاد کشور ملموس تر شده و در دو پرونده اخیر ماشین آلات صنعتی و رخش خودرو دیزل بیشتر به چشم آمد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (2)

ًضمن سلام وتقدیروتسکراززحمات مقامات عالی رتبه محترم اسنانی وریسس اداره تصفیه، پیشنهادمیگردد پس ارطی مراحل قضایی، هنگام واگذاری شرکت ، اهلیت وتخصص خریداران جدید بررسی وتحقیق گرددنا باردبگردچار منجاب خریداران نااهل نگردیم باتشکر
21:10:24 1395/10/27
ک- ب
  
با سلام ودعای خیر ، در این مدت ۱، ساله حاج آقا امان الهی در رابطه با جلوگیری از تعطیلی،پرداخت بخشی از معوقات حقوق، نهابتا اجاره شرکت جسارت به خرج داددند، جامعه ما و به چنین مدیران انقلابی واقعی و با ایمان نیاز ددارد اصل موضوع اجاره شرکت بسیار حائز اهمیت بوده ولی متاسفانه در اجرا و واگذاری مدبریت به شرکت خدمات صنعتی وبرخی از مفاد آجاره نامه و آئین نامه های طبقه بندی مشاغل رعایت نگردبده و موجبات نارضایتی کارکنان ستم دبده ماشین آلات صنعتی شده است .بنظر میرسد این مشکلات نتیجه دیدگاه اشتباه گروه تراکتورسازی به شرکت ماشین آلات صنعتی علبرغم پتانسیلهای موجود از لحاظ منابع انسانی و کارگاها به عنوان کارگاه قطعه سازی خطایی بزرگ میباسد، امیدوارم این دیدگاه در آینده اصلاح. بازنگری شود.
07:44:55 1395/10/18
کارگر زحمت کش
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است