پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   63607  | تاریخ خبر : 1395/10/15  | ساعت : 11:02

مدیر نیروگاه تبریز در گفتگو با «نصر» تاکید کرد:

فرافکنی و متهم کردن دیگران راه حل مشکل آلودگی هوا نیست/ نیروگاه تبریز از 14 ماه پیش گازسوز است/ بخار آب را با دود اشتباه گرفته اند!


نصر: مدیرعامل نیروگاه تبریز گفت: شهرداری تبریز با فرافکنی و متهم کردن دیگران نمی تواند روی مشکلات و کم کاری های گذشته اش سرپوش بگذارد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، "رشید جنگل دوست" با اشاره به اظهارات اخیر شهردار تبریز در خصوص فعالیت نیروگاه تبریز با سوخت مازوت، به خبرنگار «نصر» گفت: نیروگاه تبریز 14 ماه است که از پالایشگاه تبریز سوخت مازوت خریداری نکرده است و این نیروگاه صد در صد با سوخت گاز طبیعی کار می کند.

وی ادامه داد: یک واحد از دو واحد نیروگاه تبریز در حال تعمیر اساسی قرار دارد و از سرویس خارج است و واحد دیگر هم با حداکثر ظرفیت کار نمی کند و به مقداری که شرکت گاز خوراک بدهد، این واحد نیز فعالیت خواهد کرد.

مدیر نیروگاه تبریز در خصوص تقدیر شهردار تبریز از دادستانی برای پلمپ فلکه مازوت نیروگاه، گفت: فلکه مازوت نیروگاه تبریز در شهریور ماه سال 94 پلمپ شده است و ما هم از همان زمان با سوخت گاز طبیعی فعالیت می کنیم.

جنگل دوست افزود: در 14 ماه گذشته نیروگاه تبریز تنها سه روز و با مجوز سازمان های مربوطه از سوخت مازوت استفاده کرده است و علت آن قطع گاز وارداتی و بروز مشکل جدی در ادامه فعالیت نیروگاه بوده است.

وی افزود: این اتفاق که در روزهای اوج آلودگی هوا نبوده و مربوط به آذر ماه گذشته است.

مدیر نیروگاه تبریز با انتقاد از فرافکنی های شهردار تبریز در خصوص آلودگی شدید هوای تبریز، گفت: ناوگان فرسوده حمل و نقل عمومی شهرداری تبریز مهمترین عامل آلودگی هوای تبریز است و لازم است شهردار تبریز توجه ویژه ای به نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی داشته باشد.

جنگل دوست اظهارات اخیر شهردار تبریز را در راستای تلاش برای کاستن از فشار افکار عمومی هر چند به صورت مقطعی دانست و گفت: شهرداری تبریز باید خود مشکلاتش را حل کند و با متهم کردن دیگران مشکلی حل نخواهد شد.

وی تاکید کرد: شهرداری تبریز با فرافکنی و متهم کردن دیگران نمی تواند روی مشکلات و کم کاری های گذشته اش سرپوش بگذارد.

مدیر نیروگاه تبریز در پایان به انتشار تصاویری از دودکش های نیروگاه تبریز در برخی سایت ها و شبکه های اجتماعی اشاره کرد و گفت: عمده ترکیب خارج شده از دودکش های نیروگاه بخار آب است که در هوای سرد بیشتر به چشم می آید.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

ظاهرا فرماندار و شهرداری در بیشتر موارد هم رای و هم سو حرکت میکنند . در این وضعیت کنونی کسانی که اشتباه و کم کاری خود را نمیپذیرند زمینه پیشرفت را برای تبریز نیز سد میکند .این مطلب نشانگر دور شدن از اهداف شهرداری و سلیقه ای شدن تصمیمات در اوج قدرت میباشد، قراردادهای شهری نیز به معاملاته بزرگی تبدیل شده . از شما رسانه آگاه و توانا کمال تشکر را دارم که در زمینه انتشار حقایق برای تعالی شهر و شهروندان تلاش میکنید.
15:28:31 1395/10/15
ت
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است