پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   63558  | تاریخ خبر : 1395/10/14  | ساعت : 08:09

در بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی از تحریریه نصر مطرح شد؛

انگجی: مخاطبان با "نصر" ارتباط عاطفی ارزشمندی برقرار کرده اند/حرف اول رسانه ها اعتماد سازی است


نصر: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز گفت: آژانس خبری-تحلیلی نصر توانسته با اعتماد سازی و ایجاد رابطه عاطفی بین مخاطبان، نقش خود را به عنوان یک رسانه دیجیتال به خوبی ایفا کرده و مستقیما در صدد رفع و ساماندهی مشکلات و معضلات جامعه و استان باشد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، "سید جواد انگجی" عصر گذشته با حضور در تحریریه آژانس خبری- تحلیلی "نصر" به برقراری ارتباط عاطفی مخاطبان با رسانه نصر اشاره کرد و گفت: مهم ترین اساس در یک رسانه، ایجاد پیوند عاطفی و دو سویه بین رسانه و مخاطبان است که مجموعه نصر توانسته با فعالیت های خود، به راحتی با دغدغه مردم آشنا شده و با آن ها ارتباط برقرار کند.
وی با اشاره بر اینکه حرف اول رسانه ها اعتماد سازی است، اذعان داشت: اگر رسانه ای اعتماد عمومی را جلب کند، بی شک زندگی فعالیت های رسانه ای را بیشتر جذب می کند چرا که بشر لحظه نیاز به مطلع شدن از اتفاق های اطراف خود دارد.
انگجی اظهار داشت: "نصر" به عنوان اولین رسانه دیجیتال شمالغرب کشور توانسته در مدت زمان فعالیت خود، بهره کافی را از ظرفیت خود در فضای مجازی ببرد و به روز ترین اخبار را با سرعت فوق العاده بالایی منعکس کند.
وی تصریح کرد: رسانه ها و افراد رسانه ای همچون سربازان خط مقدم، وظیفه کسب و انتقال اطلاعات جامع و صریح را بر عهده دارند که در حال حاضر رسانه دیجیتال نصر نقش خود را در این راستا به خوبی ایفا کرده است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به مطلب فوق افزود: مردم تشنه اطلاعات جدید و به روز هستند. چرا که همیشه در بزنگاه های خاص، نیز علامت های خاصی جهت کسب اطلاعات از طرف مردم دیده می شد.
انگجی در پایان گفت: مردم به این باور رسیده اند که رسانه تحلیلی نصر بدون هیچ وابستگی به نهاد و یا سازمانی، در صدد ساماندهی مسائل و مشکلات اجتماعی، سیاسی، اقتصادی فرهنگی و هنری بوده است و بسیار خرسند می باشم که یک سیستم اطلاع رسانی بی طرف در شهر وجود دارد تا فاصله ها و قسمت های خالی مبهمات بین مردم و رسانه را پر کند.
انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است