پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   63106  | تاریخ خبر : 1395/10/06  | ساعت : 17:05

در ششمین جشنواره رویش وزارت علوم؛

غرفه دانشگاه نبی اکرم(ص) غرفه برتر شد


نصر: غرفه نمایشگاهی دانشگاه نبی اکرم(ص) در ششمین جشنواره کانونهای فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی دانشگاههای کل کشور" رویش" وزارت  علوم، تحقیقات و فناوری، بعنوان  رتبه برتر انتخاب و تندیس جشنواره را دریافت کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، دانشور، معاون دانشجوئی و فرهنگی دانشگاه نبی اکرم (ص) با اعلام این مطلب افزود، جشنواره رویش هر سال با حضور آن عده از دانشگاههایی برگزار می شود که کانونهای فعال دانشجوئی داشته و این کانونها فعالیتهای در خور توجه داشته باشند.

امسال هم برای اولین بار دانشگاه نبی اکرم (ص) با برنامه ریزی منسجم توانست با حضور کانونهای فعال دانشجوئی خود ، در این جشنواره که در محل دانشگاه امیر کبیر تهران برگزار شده بود،  شرکت کند.

وی افزود ، این جشنواره ناظر خلاقیت و نوآوری ها، آفرینشهای فرهنگی و هنری دانشجویان خلاق، پرانگیزه و مسئولیت پذیر دانشگاهها بوده و ماحصل این فعالیتها نیز کسب رتبه برتر برای دانشگاه شده است.  

کانون دانشجوئی فنی و مهندسی با همکاری کانونهای دانشجوئی معماری، ارتباط تصویری پژواک و نمایش دانشگاه نبی اکرم (ص) نیز در این راستا  توانست در این جشنواره پذیرفته شده و حائز رتبه برتر شود. دکتر دانشور با بیان اینکه فقط 80 دانشگاه آنهم اغلب دانشگاههای دولتی و بزرگ کشور در این جشنواره شرکت کرده بودند، موفقیت دانشگاه نبی اکرم (ص) را چشمگیر توصیف کرد.

معاون دانشجوئی فرهنگی دانشگاه نبی اکرم (ص) همچنین از حضور دو نشریه دانشجوئی زوم و مگا در جشنواره نشریات شمالغرب کشور خبر داد که این جشنواره در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد. نشریه دانشجوئی کانون فنی و مهندسی زوم توانست با کسب مقام اول در بخش مقاله های فرهنگی حائز تندیس جشنواره شده و در بخش مصاحبه نیز رتبه سوم را کسب کرد. کانون دانشجوئی رباتیک نیز با نشریه مگا توانست در بخش مقالات فنی و مهندسی حائز رتبه سوم گردد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (4)

به نظر من مدیریت آقای فاطمی در نوع خودش بی نظیر هس.که همزمان هم نشریه رو مدیریت میکنن هم بسیج رو هم کانون فنی و مهندسی رو.
13:24:56 1395/10/07
رضا
  
خیلی خوشحال شدم این خبر رو دیدم.کانون فنی و مهندسی همیشه عضو بهترین هاست.به لطف مدیریت قوی دبیرهاش
23:05:02 1395/10/18
محمد
  
تبریک میگم واقعا شاهکار بود.بنده دانشجوی این موسسه هستم و عضو کانون فنی و مهندسی.این کانون به حق شایسته ستایشه.آفرین به دوستان
17:22:07 1395/10/06
مریم علی زاده
  
این کانون فنی مهندسی یکی از بهترین های ایران هست و نشریاتش عالی هستن
18:39:21 1395/10/06
شیوا
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است