پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   55280  | تاریخ خبر : 1395/05/16  | ساعت : 18:55

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی در گفتگو با «نصر» تاکید کرد:

شرایط گروه ماشین‌سازی تبریز به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست/ پایان فرصت 15 روزه سازمان خصوصی‌سازی برای تعیین تکلیف نهایی ماشین‌سازی


نصر: رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی گفت: شرایط گروه ماشین سازی تبریز به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست و فرصت 15 روزه سازمان خصوصی سازی برای تعیین تکلیف ماشین سازی به پایان رسیده است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش سرویس اقتصادی نصر، "محمدحسین فرهنگی" در واکنش به تجمع پرسنل گروه ماشین سازی تبریز در اعتراض به عملکرد سازمان خصوصی سازی، به خبرنگار «نصر» گفت: شرایط گروه ماشین سازی تبریز به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست و فرصت 15 روزه سازمان خصوصی سازی برای تعیین تکلیف ماشین سازی به پایان رسیده است.

وی به وضعیت کارگران این گروه مادرصنعتی اشاره کرد و گفت: کارگران این مجموعه هم به دلیل بلاتکلیفی مدیریتی که سازمان خصوصی سازی عامل آن است، چند ماه است که حقوق خود را منظم دریافت نکرده اند.

فرهنگی با بیان اینکه مدیران گذشته این شرکت عامل واگذار نشدن آن به بخش خصوصی هستند، گفت: زمانی که ماشین سازی می توانست با وضع مناسبی به بخش خصوصی واگذار شود، این کار انجام نشده است.

وی اقدام دولت در واگذاری گروه مادر صنعتی ماشین سازی در قالب رد دیون به صندوق بازنشستگی فولاد را غیر قانونی نداست و گفت: دولت می تواند برای پرداخت بدهی خود چنین شرکت هایی را واگذار کند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: سازمان خصوصی سازی آماده واگذاری این گروه به بخش خصوصی بود، اما ظاهرا مشتری مراجعه نکرده است.

فرهنگی در خصوص بازگشت ماشین سازی تبریز به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: سازمان گسترش منابع مناسب در اختیار ندارد و فکر نمی کنم بتواند سرمایه گذاری مناسبی در ماشین سازی انجام دهد.

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی تاکید کرد با رئیس سازمان خصوصی سازی در این خصوص رایزنی خواهد کرد تا هر چه سریع تر ماشین سازی تبریز تعیین تکلیف نهایی شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

اقای فرهنگی کدام بخش خصوصی ؟؟؟؟؟ مگر قرار نبود ماشین سازی بع ایدرو بازگردد تا توسعه پیدا کنه ؟؟؟؟ خواهشا اخبار ماشین سازی را پیگیری کنید
19:28:10 1395/05/16
ناشناس
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است