پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   106467  | تاریخ خبر : 1398/05/15  | ساعت : 11:25

اسامی نفرات برتر کنکور سراسری 98 اعلام شد

سهم تبریز از برترین های کنکور 98


نصر: با اعلام اسامی برترین های کنکور سراسری سال 98 در پنج گروه آزمایشی سهم استان آذربایجان شرقی از این برترین ها چهار نفر شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، بر این اساس در گروه آزمایشی علوم تجربی از بین 10 رتبه برتر سه رتبه به تبریز اختصاص یافت و محسن راستکار رتبه دوم، رسا ظفری رتبه چهارم و محمدرضا ارشدی صوفیانی رتبه پنجم را در این گروه آزمایشی به خود اختصاص دادند.

همچنین در گروه آزمایشی علوم انسانی امین ایمانپور از تبریز موفق شد رتبه سوم را به خود اختصاص دهد.

اسامی 10 نفر برتر هر کدام از گروه‌های آزمایشی علوم انسانی، علوم تجربی و علوم ریاضی و فنی و همچنین اسامی 3 نفر برتر هر یک از گروه‌های آزمایشی هنر و زبان‌های خارجه اعلام شد.

در گروه آموزشی علوم ریاضی علیرضا سخایی راد از اهواز رتبه اول، محمدصادق مجیدی یزدی از تهران رتبه دوم و دانا افاضلی از تهران رتبه سوم را کسب کردند.


همچنین آریا جلالی از لاهیجان، علی عباسی از شهرکرد، سیدارشان دلیلی از ساری، پارسا امینی از مشهد، فاطمه جعفری از تهران، مهران منتظر از تفت و محمدمهدی ابوترابی از تهران رتبه چهارم تا دهم را کسب کردند.

در گروه آزمایشی علوم تجربی ایزدمهر احمدی‌نژاد از تهران، محسن راستکار از تبریز، فرهنگ امیری از شیراز به ترتیب توانستند رتبه یک تا سه این گروه آ‌زمایشی را کسب کنند و رسا ظفری از تبریز، محمدرضا ارشدی صوفیانی از تبریز، امیررضا بسکابادی از مشهد، گلسا مصباحی از شیراز، ریحانه فرخی ملکی از رشت، سیاوش کیانپور از اهواز رتبه چهارم تا نهم را کسب کردند و رتبه ده به طور مشترک به امیرحسام زارع از بیرجند و سیدمهدی زارع‌زاده ابرغویی از ابرپور رسید.

در گروه آزمایشی علوم انسانی رتبه اول به فاطمه شب‌خیز از لار رسید و به ترتیب مریم اسماعیلی از تهران، امین ایمان‌پور از تبریز، سیدآمنه موسوی لقمان از بهار، علی حاجیان از لار، فاطمه رستم‌وندی آغمیونی از تهران، محمد عرفان هوشیاری از تهران، آتنا طاهری از تهران، محمدحسین سه‌دهی از تهران و ملیکا دادخواه تیرانی از اصفهان به ترتیب رتبه دوم تا دهم را کسب کردند.

همچنین در گروه آزمایشی هنر رتبه اول تا پنجم به ترتیب به سارا سادات کریمی از تهران، صبا محمدی مفرح از تهران، پریا سیناییان از تهرانف مرجان حاتمی ورزنه از تهران و پارسا رحمان مشهدی از تهران رسید.

در پایان در گروه آزمایشی زبان صالح شاملواحمدی از تهران، امیرشایان چادگانی‌پور از اصفهان، شهریار رجایی فیروزآبادی از تهران، پریناز باستانی از تهران و کسری محمدی از تهران توانستند رتبه اول تا پنجم را کسب کنند.
انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است