پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   103859  | تاریخ خبر : 1398/03/23  | ساعت : 13:25

همه تیم‌های ملی وارد تبریز شدند؛

آمادگی کامل تبریز برای مسابقات فوتسال قهرمانی زیر ۲۰ سال آسیا


نصر: تبریز برای مسابقات فوتسال قهرمانی زیر ۲۰ سال آسیا آمادگی کاملی دارد و همه تیم‌های ملی وارد تبریز شده اند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از مهر، دومین دوره از مسابقات قهرمانی فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا از ۲۴ خرداد تا اول تیر ۱۳۹۸ به میزبانی شهر تبریز در سالن پورشریفی برگزار می‌شود.

تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران در اولین دیدار خود از روز جمعه (۲۴ خرداد) به مصاف هنگ کنگ می‌رود.

سالن پورشریفی تبریز آماده برگزاری مسابقات فوتسال قهرمانی زیر ۲۰ سال آسیا است.

همه تیم‌های ملی ایران، افغانستان، هنگ کنگ، تایلند، لبنان، قرقیزستان، ژاپن، ویتنام، تاجیکستان، عراق، اندونزی و چین تایپه برای حضور در این مسابقات وارد تبریز شده اند.

این مسابقات با حضور ۱۲ تیم در ۴ گروه ۳ تیمی برگزار می‌شود و بعد از پایان دور مقدمانی ۸ تیم به مرحله حذفی صعود می‌کنند.

گروه بندی و برنامه زمانبندی این مسابقات به شرح زیر است:

گروه اول: ایران، افغانستان، هنگ کنگ
گروه دوم: تایلند، لبنان، قرقیزستان
گروه سوم: ژاپن، ویتنام، تاجیکستان
گروه چهارم: عراق، اندونزی، چین تایپه

جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸
چین تایپه – عراق ساعت ۱۲:۰۰
تاجیکستان – ژاپن ساعت ۱۴:۳۰
قرقیزستان – تایلند ساعت ۱۷:۰۰
هنگ کنگ – ایران ساعت ۱۹:۳۰

شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸
اندونزی – چین تایپه ساعت ۱۲:۰۰
ویتنام – تاجیکستان ساعت ۱۴:۳۰
لبنان – قرقیزستان ساعت ۱۷:۰۰
افغانستان – هنگ کنگ ساعت ۱۹:۳۰

یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
عراق – اندونزی ساعت ۱۲:۰۰
ژاپن – ویتنام ساعت ۱۴:۳۰
تایلند – لبنان ساعت ۱۷:۰۰
ایران – افغانستان ساعت ۱۹:۳۰

مرحله یک چهارم نهایی - سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
تیم اول گروه چهارم – تیم دوم گروه سوم ساعت ۱۱:۰۰
تیم اول گروه سوم – تیم دوم گروه چهارم ساعت ۱۴:۰۰
تیم اول گروه دوم – تیم دوم گروه یک ساعت ۱۷:۰۰
تیم اول گروه یک – تیم دوم گروه دو ساعت ۲۰:۰۰

مرحله نیمه نهایی - پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
تیم برنده دیدار (تیم اول گروه دوم – تیم دوم گروه یک) با تیم برنده دیدار (تیم اول گروه یک – تیم دوم گروه دو) ساعت ۱۵:۳۰
تیم برنده دیدار (تیم اول گروه یک – تیم دوم گروه دو) با تیم برنده دیدار (تیم اول گروه سوم – تیم دوم گروه چهارم) ساعت ۱۸:۳۰

فینال و رده‌بندی - شنبه یکم تیر ۱۳۹۸
دیدار رده بندی ساعت ۱۶:۰۰
فینال ساعت ۱۸:۳۰

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است