پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   103817  | تاریخ خبر : 1398/03/22  | ساعت : 14:58

مدیر ارشد شرکت علی بابا:

توجه به هویت و اصالت برند گام اول موفق شدن استارت‌آپ ها


نصر: مدیر ارشد شرکت علی بابا در حاشیه نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ گفت: توجه به هویت و اصالت برند گام اول موفق شدن استارت‌آپ ها است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش سرویس فناوری نصر، توحید علی‌اشرفی به بررسی موضوعات مختلفی همچون راه‌های قدرتمند کردن یک برند پرداخت و با بیان اینکه پیوستگی در مفهوم برند یکی از عوامل تاثیرگذار در پیشرفت یک استارت‌آپ است و گفت: مجموعه علی‌بابا برای رسیدن به این نقطه از دوران پرتنشی عبور کرده است و هر مجموعه‌ موفقی باید از همان گام‌های اول به هویت و اصالت برند خود فکر کند.

وی ادامه داد: در مجموعه علی‌بابا از همان روزهای نخستین به جزییاتی که نهایتا برندسازی را تقویت می کرد، فکر کردیم، برای نمونه هویت رنگ برند و برنامه‌ریزی برای  تیم‌های مختلف کاری دارای در این مجموعه از  اهمیت ویژه‌ای برخوردار بود و نتیجه این حساسیت ها جا افتادن سریع برند علی بابا در میان مخاطبان و اقبال مخاطبان به این برند بود.

علی‌اشرفی همچنین با یادآوری پیروی از خط مشی های تعریف شده در برندینگ، بیان کرد: بازتاب برندینگ یک بازتاب نوعی اصولگرایی در رعایت قواعد و چارچوب های این مفهوم است؛ به این معنی که در برندینگ ما باید اصول شناخته شده‌ای را عملی کنیم و آنها را بسط و گسترش دهیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است