پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   103706  | تاریخ خبر : 1398/03/19  | ساعت : 15:33

واکنش پالایشگاه تبریز به ویدئوی ارسالی مخاطبان نصر؛

آلایندگی متصاعد شده از غرب تبریز هیچ ربطی به پالایشگاه تبریز نداشت


نصر: پالایشگاه تبریز به ویدئوی ارسالی مخاطبان نصر واکنش داد و اعلام کرد: آلایندگی متصاعد شده از غرب تبریز هیچ ربطی به پالایشگاه تبریز نداشت.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، در متن کامل این جوابیه آمده است:

مدیر مسئول محترم پایگاه خبری نصر نیوز
جوابیه به مطلب و فیلم مندرج در پایگاه خبری نصر نیوز
با سلام و احترام
در پاسخ به فیلم منتشر شده در روز یکشنبه مورخ 19 خرداد 98 در آن پایگاه خبری با موضوع  " هوای پاک تبریز و وضعیت آلایندگی صنایع " و نظر به اینکه در فیلم منتشر شده خبرنگار بصورت غیر حرفه ای موضوع را به پالایشگاه تبریز نسبت داده است جوابیه ذیل ارسال می گردد؛ لذا  مقتضی است طبق  ماده 23 قانون مطبوعات، جهت تنویر افکار عمومی در آن پایگاه خبری درج گردد.
خبر و فیلم منتشر شده در روز یکشنبه مورخ 19 خرداد 1398 از آن پایگاه خبری مبنی بر آلایندگی متصاعد شده از پشت پالایشگاه، اصلا هیچ ربطی به پالایشگاه تبریز ندارد و این شرکت مرتبط بودن آن با پالایشگاه را قویاً تکذیب می نماید.
شرکت پالایش نفت تبریز بصورت کاملا عادی در مدار تولید می باشد و روزانه حدود سه میلیون و سیصد هزار لیتر بنزین یورو 5 و حدود سه میلیون لیتر گازوئیل یورو 5  تولید و عرضه می نماید که این تولیدات نقش بسیار مهم در کاهش آلایندگی هوای کلانشهر تبریز ، استان آذربایجانشرقی و افزایش تعداد روزهای هوای سالم هموطنان عزیزمان را دارد.
لذا انتشار اینگونه اخبار از آن پایگاه خبری بدور از شان رسانه و خبرنگار بوده که ناشی از عدم داشتن تخصص رسانه در این خصوص می باشد فلذا انتظار می رود قبل از انتشار نسبت به صحت و سقم موضوع اطمینان حاصل شود.


روابط عمومی و اموربین الملل شرکت پالایش نفت تبریز
یکشنبه 19 خرداد 1398

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است