پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   101322  | تاریخ خبر : 1398/01/29  | ساعت : 14:02

خبر/

رای اعتماد مجدد شورای اسلامی شهر به شهردار سهند


نصر: استیضاح شهردار سهند رای نیاورد و همچنان سکان شهرداری در دستان عباداله نظامی باقی ماند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر،  جلسه شورای اسلامی شهر سهند به منظور بررسی ماندن یا رفتن شهردار برگزار شد و عملکرد عباداله نظامی زیره ذره بین رفت و برخی از اعضای شورای اسلامی شهر سوالات خود از شهردار جوان و توانمند و باتجربه مطرح کرده و خواستار پاسخگویی شهردار شدند.

بر اساس این گزارش، شهردار سهند نیز در پاسخ به سوالات استیضاح کننده به دفاع از عملکرد خود پرداخته و پروژه ها و اقدامات صورت گرفته در مدتی که ایشان شهردار سهند می باشند را تشریح کرده و گفت: با وجود همه مشکلات مالی و اقتصادی و تورم توانسته ایم  به تعهدات مالی شهرداری  عمل کرده و ضمن پرداخت به موقع حقوق کارکنان و حتی برخی بدهی های سنوات گذشته؛ دو پروژه نیمه تمام که سالها بلاتکلیف مانده بودند را هم تکمیل و به بهره برداری برسانیم.

این گزارش می افزاید: عباداله نظامی شهردار سهند به کلیه سوالات مطرح شده در کمال آرامش و با مستندات ومدارک ومطابق قانون پاسخ گفته و از حمایتها و همفکری تک تک اعضای شورای اسلامی تقدیر وتشکر کرده و از تلاشهای کارکنان شهرداری هم تجلیل نمود.

در پایان این پرسش و پاسخ ها وجوابهای متقن مهندس نظامی شهردار سهندو رای گیری از اعضای شورای شهر، شهردار سهند مجددا با رای اعتماد اکثریت شورای اسلامی همچنان در سمت شهرداری ماندنی شد.
قابل ذکر است که حدود دو ماه بود؛ تعدادی از اعضای شورای شهر خواستار پاسخگویی در خصوص برخی موارد و سوالات مطروحه ازشهرداربودند که با سوالات شهردار سرانجام با کسب رای اعتماد مجدد شهردارتوانست باجلب اعتماد اکثر اعضای شورای اسلامی شهر سهند به این موضوع فیصله داده و همچنان به عنوان شهردار  سهند موقعیت خود را تثبیت نماید.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است