پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   100180  | تاریخ خبر : 1397/12/25  | ساعت : 09:57

مدیر عامل آب منطقه ای آذربایجان شرقی:

حفاظت و حراست از آب های زیر زمینی خط قرمز ما است/ آلایندگی "کاوه سودا" را با وسواس بررسی می کنیم


نصر: مدیر عامل آب منطقه ای آذربایجان شرقی گفت: موضوع آلایندگی آب های زیر زمینی اطراف کارخانه کاوه سودا را با حساسیت ویژه ای بررسی می کنیم.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، یوسف غفارزاده در نشست خبری با نمایندگان رسانه های ارتباط جمعی افزود: با رسانه ای شدن موضوع احتمال آلایندگی کارخانه کاوه سودای مراغه و تاثیر آن بر کیفیت آب های زیرزمینی مناطق اطراف تحقیقات و آزمایش های ویژه ای از سوی کارشناسان آب منطقه ای استان آغاز شده است که در آینده نزدیک نتایج آن رسانه ای خواهد شد.

وی با بیان اینکه پیش از این گزارش خاصی مبنی بر آلودگی آب های زیرزمینی در منطقه خاصی از استان گزارش نشده است، اذعان داشت: یکی از اصلی ترین و مهم ترین وظایف شرکت های آب منطقه ای استان ها حراست از آب های زیرزمینی است و این موضوع به عنوان خط قرمز ما محسوب می شود.

وی ادامه داد: حفاظت و حراست از آب های زیر زمینی مهمتر از اشتغال و صنعت است چرا که آلوده کردن آب های زیر زمینی نسل های آینده را با بحران جدید آب مواجه می کند.

گزارش نصر می افزاید، در هفته های اخیر گزارش های مختلفی مبنی بر آلودگی آب های زیر زمینی و خاک اطراف کارخانه کاوه سودای مراغه رسانه ای شده است که در این خصوص دستگاه های مختلف از جمله شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی نسبت به این موضوع حساس شده است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است