پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   100173  | تاریخ خبر : 1397/12/25  | ساعت : 08:12

خبر/

حضور شهردار تبریز در منزل افشین آریایی نژاد


نصر: شهردار تبریز به درخواست پدر شهید زوار با حضور در منزل افشین آریایی نژاد قهرمان  بین المللی  که مدال خود را در زمان شهادت شهید زوار به خانواده وی اهدا کرده بود، این مدال را به مادر افشین آریایی نژاد تقدیم کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر،  پدر شهید زوار در این دیدار گفت: اقدام افشین آریایی نژاد در تقدیم این مدال به خانواده شهید در زمان شهادت اکبر، باعث تسلی خاطر خانواده شد و همان موقع اعلام کرده بودم در زمان مناسب با حضور یک چهره اجتماعی و فرهنگی این مدال را به خانواده آریایی نژاد تقدیم خواهم کرد.

او افزود:  بی شک این قهرمان در دامان مادری با اندیشه انقلاب و اسلام رشد کرده و جا دارد این مدال را به ایشان تقدیم کنیم.

شهردار تبریز نیز با تقدیر از این اقدام گفت: شهدا با نثار جانشان امنیت را به ما ارزانی داشته اند و خوشحالم جوانان این سرزمین و استان هم عزیزترین داشته شان را تقدیم خاواده شهدا می کنند.

او افزود: مقام معظم رهبری مردم تبریز را مردمانی زمان شناس نامیده اند و جوانان ما نیز نشان داده اند انسان هایی زمان شناس هستند و در زمانی که لازم بود با تقدیم مدال خود به خانواده شهدا این را ثابت کرده اند.

ایرج شهین باهر با تاکید بر اینکه این اقدام یعنی قدردان مقام خانواده شهدا هستیم گفت: امیدوارم جوانان ما با الگو قراردادن شهدا و مکتب حسینی که در آن تربیت شده اند در تمام عرصه های جهانی موفق باشند.

علی آجودان زاده نیز در این دیدار گفت: پیام اقدام افشین آریایی نژاد یعنی اینکه قهرمان واقعی شهدا هستند و نامشان هرگز فراموش نخواهد شد.

در پایان این دیدار با حضور مدیران شهری و شهردار تبریز مدال قهرمانی افشین آریایی نژاد به مادر وی اهدا شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است