پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   100096  | تاریخ خبر : 1397/12/22  | ساعت : 16:33

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در واکنش به فاجعه زیستی "کاوه سودا":

مرجع تشخیص آلایندگی یک واحد صنعتی، اداره کل حفاظت محیط زیست است/ مشکل خاصی در کاوه سودا نیست!


نصر: معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مسئولان حفاظت محیط زیست استان اعلام کردند که شاخص های ما در کارخانه کاوه سودا رعایت می شود و مشکل خاصی نیست!

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، "جواد رحمتی" در واکنش به فاجعه زیستی کارخانه "کاوه سودا" در مراغه به خبرنگار «نصر» گفت: مرجع تشخیص آلایندگی یک واحد صنعتی، اداره کل حفاظت محیط زیست است و این اداره کل تا کنون در این مورد به ما چیز خاصی گزارش نکرده است.

وی افزود: هفته گذشته جلسه ای در این خصوص داشتیم و موارد مطرح در خصوص آلایندگی زیست محیطی شرکت کاوه سودا با حضور مدیران دستگاه های مسئول بررسی شد.
این مقام مسئول گفت: در این جلسه مسئولان حفاظت محیط زیست استان اعلام کردند که شاخص های ما در این کارخانه رعایت می شود و مشکل خاصی نیست!

جواد رحمتی گفت: این اتفاقات از دوره های گذشته هم وجود داشته است و تا زمانی که حفاظت محیط زیست رسماً آلایندگی زیست محیطی کاوه سودا را اعلام نکند ما به این قضیه ورود پیدا نمی کنیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (3)

انگار شما محیط زیست را فدای سر مدیرکل محیط زیست کرده اید.اما فراموش نکنید اینگونه اظهارنظرها مثل لکه ننگی بر اذهان رسانه ها منقوش می شود و گذشت زمان همه چیز را برملا خواهد کرد.
22:13:44 1397/12/22
دوستدار محیط زیست
  
پس وانتشار مستندات در 15 اسفند سالجاری اینگونه اظهار نظرها به چه ماند؟اگر ایشان مستنداتی مبنی بر رعایت شاخص های زیست محیطی از سوی کاوه سودا دارند بهتر در اختیار رسانه ها قرار دهند تا مشخص شود که حرفشان تعصبی و اشتباه نیست.
20:41:40 1397/12/22
کارشناس محیط زیست
  
1_شدخص اداره کل محیط زیست مگر غیر از استاندارد های مصوب است؟ 2_اگر اداره کل محیط زیست تخلف کند کی باید به آن رسیدگی کند؟
20:22:50 1397/12/22
کارشناس
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است