پربازدیدترین ها
کد خبر :   100030  | تاریخ خبر : 1397/12/21  | ساعت : 18:00

امام جمعه جلفا:

عیار انقلابی بودن داشتن یقه آخوندی و ریش نیست


نصر: امام جمعه جلفا  با تاکید بر اینکه عیار انقلابی بودن به داشتن یقه آخوندی، ریش، انگشتر عقیق و عکس گرفتن با امام جمعه نیست، گفت: دوره ظاهرگرایی و صوری‌گرایی گذشته است و امروز، عیار انقلابی بودن، افزایش تولید، پیشرفت در حوزه صادرات، تقویت پایه‌ها و زیرساخت‌های تولید و پیش بردن اقتصاد مقاومتی است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام سالار سنجری در آیین افتتاحیه اولین هتل پنج ستاره منطقه آزاد ارس با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور و مشاور رییس جمهور، با بیان این مطلب، اظهار کرد: آخرین جنگ ما با تمدن غرب، جنگ اقتصاد از نوع مقاومتی است که اگر مقاومت کنیم، پیروز خواهیم شد.

وی با تاکید بر اینکه ما نمی‌توانیم با تقلید از شرق و غرب انقلاب را اداره کنیم، تصریح کرد: در چهلیمن سالگرد انقلاب اسلامی ایران به خوبی پیش رفته‌ایم و حرکات بزرگی انجام شده و این دشمن تراشی خیالی نبوده است، ما از همان زمان جنگ تحمیلی با استکبار مبارزه کرده‌ایم.

وی ادامه داد: 230 هزار شهید، سند حقیقی مبارزه با استکبار و دشمنان مملکت بوده است، انقلاب اسلامی قدرت سوم نوظهوری بود که از ناتوی غربی عبور کرد، غلط است که ما باید ایدئولوژی را از سیاستمان جدا کنیم؛ در حالی که اقتصاد و سیاست غرب ایدئولوژیک است.

سنجری تصریح کرد: امروز روز قدرت ماست، ما تا فروپاشی مارکسیسم پیش رفتیم و تا فروپاشی لیبرالیسم هم پیش خواهیم رفت. وقتی رهبر معظم انقلاب، صحنه درگیری تمدنی را حوزه اقتصاد معرفی کرده‌اند، باید تدابیرمان هم در این خصوص باشد.

وی اضافه کرد: امروز در جغرافیای انقلاب اسلامی ایران، سرمایه گذاران از جنس سردارانی هستند که در جنگ ایفای نقش کرده‌اند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است