گزارش های سیاسی
امام جمعه جدید تبریز را بیشتر بشناسیم

نصر: حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم به عنوان اما جمعه جدید تبریز و نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی از اولین جمعه ماه مبارک رمضان اقامه نماز جمعه تبریز را عهده دار می شود.

تعداد نظرات : 1  | 1396/03/06   16:05  متن کامل خبر...
بیشترین و کمترین میزان مشارکت استان ها + جدول تفکیکی

نصر:  حضور میلیونی ایرانی‌ها پای صندوق‌های رای حماسه‌ای تازه آفرید، این حماسه فقط مربوط به پایتخت نشینان نبود و شامل حال تمام ایرانیان شد. در ادامه جدولی مربوط به میزان مشارکت مردم شهرهای مختلف در انتخابات را مشاهده می‌کنید.

تعداد نظرات : 0  | 1396/03/01   08:29  متن کامل خبر...
سهم احزاب از کرسی های شورای شهر تبریز/ نگاهی تحلیلی به گرایش های سیاسی منتخبان مردم

نصر: با اعلام نتایج انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر تبریز توجه ها به سمت گرایش سیاسی منتخبان مردم در پارلمان شهر جلب شد تا مشخص شود  صاحبان جدید کرسی های شورای شهر تبریز در عمارت تاریخی بلدیه تبریز از چه گرایش هایی هستند.

تعداد نظرات : 5  | 1396/03/01   08:15  متن کامل خبر...
رای اولی ها سخن می گویند: ما تاثیرگذار هستیم/ با وحدت قدرت می گیریم

نصر: دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با نشاط خاصی در حال برگزاری است.

تعداد نظرات : 0  | 1396/02/29   12:31  متن کامل خبر...
چرخه رنگ بازیچه سیاست / رنگ ها هم بازیچه می شوند!

نصر:" رنگ" در دنیای رنگارنگ امروز از قابلیت ویژه ای جهت ایجاد فهم عمومی؛ برای انتقال بی کم و کاست یک مفهوم به مخاطب برخوردار است و این همان ویژگی است که رنگ را با سیاست مخلوط می کند و سیاست مداران برای بیان مفهوم دقیق و مشخص خط مشی خود آن را به کار می برند؛ اما وای بر آن روزی که رنگ ها هم دچار سیاست زدگی شوند!

تعداد نظرات : 0  | 1396/02/26   16:22  متن کامل خبر...
علاقه خاص نمایندگان زن مجلس به مدیریت و جامعه شناسی +عکس

نصر: با پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار نظام جموری اسلامی ایران نقش آفرینی زنان در عرصه های سیاسی و حضور در مراکز تصمیم ساز نظام رو به افزایش نهاد.

تعداد نظرات : 0  | 1396/02/25   21:36  متن کامل خبر...
چشم و ابروهایی که دردی را دوا نمی کنند

نصر: زهرا با همه دستفروش ها فرق می کند. در بحبوحه ای که دختران همسن و سال او و حتی زنان بسیار بزرگ تر از او در حال رسیدگی به ظاهر و لباس خود هستند؛ او با گلدان های کوچک و تابلوهای سنتی خود بدون آنکه اصراری برای جلب توجه مشتریان بکند، چشم هر عابری را برای چند ثانیه ای به سوي خود می کشاند.

تعداد نظرات : 0  | 1396/02/25   16:17  متن کامل خبر...
"زیبایی" معیاری عوام فریبانه یا ابزاری برای انتخاب

نصر: ما انسان ها همواره در طول زندگی در معرض انتخاب کردن و انتخاب شدن قرار داریم که در روند زندگی مان اثرگذار هستند. از انتخاب رشته ی تحصیلی در مدرسه و دانشگاه گرفته تا انتخاب شغل و همسر و...

تعداد نظرات : 1  | 1396/02/24   17:15  متن کامل خبر...
مجازی ترین تبلیغات انتخاباتی تاریخ ایران / شبکه های اجتماعی تریبون نوین کاندیدا

نصر: این روزها با قدم گذاشتن در جای جای ایران از شهرهای بزرگ گرفته تا روستاهای دور دست، همه به نوعی درگیر تب و تاب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین انتخابات شوارهای اسلامی شهر و روستا هستند

تعداد نظرات : 0  | 1396/02/21   16:18  متن کامل خبر...
نیاز شورای اسلامی تبریز به گذرگاه فناوري اطلاعات / هوش استراتژیک مدیریت شهری تشنه فناوری

نصر: فناوری اطلاعات و ارتباطات نقش عمده ای در مدیریت نوین شهری دارد و بدون استفاده از راهکارهای این صنعت، بسياري از مشکلات شهری کماکان پابرجا خواهد ماند.

تعداد نظرات : 0  | 1396/02/16   15:20  متن کامل خبر...

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است