گزارش های سیاسی
ایران چگونه در میان بهت آمریکایی‌ها شبکه جاسوسان سیا را متلاشی کرد

نصر: یاهو نیوز گزارش داده ایرانی‌ها سال ۲۰۱۱ در میان بهت آمریکایی‌ها یک شبکه از جاسوسان سیا را کشف و آن را متلاشی کردند.

تعداد نظرات : 0  | 1397/08/12   09:46  متن کامل خبر...
ریشه چرخش ترکیه به سمت ایران و روسیه

نصر: اتحاد میان ایران، ترکیه و روسیه درحال تبدیل به یک بلوک منسجم قدرت است که ریشه در منافع این سه بازیگر در سوریه دارد. منافعی که موجب فاصله گرفتن ترکیه از آمریکا و ناتو و نزدیکی به ایران و روسیه شده است. آمریکا باید هرچه سریع‌تر به درک درستی از مسائل و ژئوپلیتیک درحال تغییر منطقه برسد، چراکه این اتحاد می‌تواند دارای پیامد‌های بلند‌مدتی برای واشنگتن باشد.

تعداد نظرات : 0  | 1397/08/12   08:39  متن کامل خبر...
«خمینی آذربایجان» که بود؟

نصر: شهداي محراب ۶ نفر است که امام علي ابن ابيطالب (ع) اولين شهيد محراب است كه امامان جمعه کشورمان و در راس آنها علما و ائمه جمعه خطه آذربایجان به تاسی و پیروری از راه و منش حضرت علی (ع)؛ در جریان برگزاری نماز جمعه به دست منافقین کوردل ترور شدند.

تعداد نظرات : 0  | 1397/08/10   08:29  متن کامل خبر...
زنی که پس از ناپدیدشدن نامزدش جهان را به هم ریخت، بشناسیم

نصر: خاشقچی اخیرا قصد ازدواج با یک زن تبعه ترکیه را داشت و برای طی کردن مراحل ثبت ازدواج خود مجبور به مراجعه به کنسولگری عربستان در استانبول شد و دیگر خارج نشد.

تعداد نظرات : 0  | 1397/08/03   11:59  متن کامل خبر...
کیفرخواست جهانی علیه دولت ترور

نصر: پرونده قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد سعودی که به دستور حاکمان عربستان انجام شد، آزمون جدیدی برای مدعیان حقوق بشر همچون آمریکا و کشورهای غربی است که در قبال جنایت های پیشین رژیم سعودی مانند اعدام شیخ نمر و جنگ یمن سکوت کرده اند.

تعداد نظرات : 0  | 1397/08/03   08:50  متن کامل خبر...
چه کسی از صندوقچه دولت روحانی بیرون می‌آید؟/ چهاردهمین کلیددار آذربایجان شرقی چه کسی می شود؟

نصر: استان آذربایجان‌شرقی بی‌گمان یکی از حساس‌ترین استان‌های کشور است و در کانون توجه دولتمردان و سیاستمداران قرار دارد، چرا که فرد انتخاب شده برای عالی‌ترین مقام اجرایی این استان مجموعه استراتژی‌ها و برنامه‌های استانی و چه بسا منطقه‌ای را تدوین و اجرا خواهد کرد.
 

تعداد نظرات : 0  | 1397/07/15   22:00  متن کامل خبر...

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است