گزارش های حوزه و دانشگاه
اکثر فارغ التحصیلان هنرستان ها متقاضی شرکت در کنکور نیستند

نصر: مدیرکل دفتر فنی و حرفه‌ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش معتقد است در حال حاضر فارغ التحصیلان رشته های کاردانش و فنی و حرفه ای عموما وارد بازار کار می شود وکمتر متقاضی شرکت در کنکور هستند.

تعداد نظرات : 0  | 1398/06/17   10:33  متن کامل خبر...
راز ملاقات علامه جعفری با امیرالمومنین (ع)

نصر: سلام کردم و گفتم: شما که هستید؟ در جواب گفتند: همان کسی که می‌خواستی ببینی. من، علی‌بن‌ابیطالب(ع) هستم... نگاه کردم. همان مشخصاتی که در تمام کتاب‌ها از مولا(ع) نقل شده‌بود را داشتند؛ قد میانه، درشت‌هیکل، تا حدی بطین(چاق)، پیشانی بلند و...

تعداد نظرات : 0  | 1398/05/30   10:39  متن کامل خبر...
راه اندازی منظومه ای از حدود ۸۵۰ ماهواره کوچک، تحولی جدید در اکوسیستم جهانی فناوری

نصر: پنجمین کنفرانس سالانه مدیریت فرکانس سازمان جهانی ITU در منطقه آسیا-اقیانوسیه  با حضور نمایندگان حدود ۵۰ کشور از جمله ایران در پایتخت مالزی برگزار شد.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/26   09:27  متن کامل خبر...
جلسات باز تبریز،نمونه ای از فرهنگ اشتراک‌گذاری و همدلی یک اکوسیستم

نصر: "جلسات باز"  که پیش از این با نام جلسات باز نرم افزاری شناخته می شد در راستای به اشتراک‌گذاری تجربیات یا معرفی تکنولوژی‌ها و روش‌های بروز در حوزه های مختلف در حال برگزاری است و در طی یک سال گذشته با ۲۲ جلسه مداوم و در نهایت شمع یک‌سالگی دور جدیدش را امروز فوت کرد.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/19   21:05  متن کامل خبر...
فرصت ها و تهدیدهای کسب و کارهای آنلاین در بحران اقتصادی/ رسانه های اجتماعی ابزار امروزی تبلیغات

نصر: همایش توسعه بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ با محوریت برندسازی و فروش در سالن همایش اداره کل استاندارد در راستای گسترش استفاده فضای دیجیتال برای بازاریابی بهتر محصول برگزار شد و  چهره های شاخص ملی که موفقیت های بسزایی را در این حوزه کسب نموده اند به عنوان سخنران در این همایش حضور یافتند.

تعداد نظرات : 0  | 1397/12/15   12:02  متن کامل خبر...

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است